З 2 травня вступають у дію нові рахунки для сплати ЄСВ

Граничний термін використання існуючих рахунків по зарахуванню ЄСВ закінчується 1 травня 2019 року.

Головне управління ДФС у Львівській області повідомляє, що з 2 травня 2019 року вступають у дію нові небюджетні рахунки 3719 , відкриті на ім’я територіальних органів Державної фіскальної служби України, для сплати коштів єдиного внеску та фінансових санкцій у зв’язку з проведенням реорганізації територіальних органів ДФС, які відкриті на балансі центрального апарату Казначейства.

Про це інформує Головне управління Державної фіскальної сліжби у Львівській області.

Звертають увагу, що граничний термін використання існуючих рахунків по зарахуванню єдиного соціального внеску (ЄСВ), які відкриті на балансі Головних управлінь Казначейства в областях та м. Києві, закінчується 1 травня 2019 року.

Починаючи з наступного дня кошти, які сплачуватимуться платниками на старі рахунки із зарахування ЄСВ, не будуть зараховуватись, а повертатимуться платникам як нез’ясовані надходження.

Враховуючи зазначене, з метою своєчасної та належної сплати ЄСВ наголошуємо на необхідності починаючи 2 травня 2019 року здійснювати сплату ЄСВ за новими реквізитами рахунків, які відкриті на балансі центрального апарату
Казначейства.

категорії
ЕкономікаНовини

Публікації по темі