З обласного бюджету Львівщини профінансовано 179 млн гривень

Також виділено кошти на ремонт та утримання автомобільних доріг області в сумі 70,3 млн грн, проведення обласного конкурсу проектів місцевого розвитку – 12,2 млн грн.

Кошти в сумі 73,9 млн грн спрямовано на заробітну плату, енергоносії, медикаменти, харчування та інші першочергові видатки.

Про це повідомляє пресслужба ЛОДА.

Також виділено кошти на ремонт та утримання автомобільних доріг області в сумі 70,3 млн грн, проведення обласного конкурсу проектів місцевого розвитку – 12,2 млн грн, розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості – 10,1 млн грн, придбання комп’ютерів та ноутбуків для закладів охорони здоров’я – 3,1 млн грн, придбання обладнання для закладів освіти – 2,4 млн грн, капітальний ремонт приміщень закладів освіти – 2,1 млн грн, будівництво газопроводу до сіл Перемишлянського району – 1,2 млн грн, реконструкцію водопроводу в м. Золочів та с. Лішня Жидачівського району – 0,8 млн грн, реконструкцію Львівської обласної лікарні відновного лікування – 0,8 млн грн, реконструкцію мереж вуличного освітлення – 0,7 млн грн, охорону і збереження об’єктів культурної спадщини – 0,6 млн грн, будівництво об’єктів соціально-економічного та житлово-комунального призначення – 0,6 млн грн, охорону навколишнього природнього середовища – 0,2 млн гривень.

Також виділено з резервного фонду на здійснення заходів із запобігання виникненню надзвичайної ситуації та зриву опалювального сезону в містах Новий Розділ та Новояворівськ  1,9 млн гривень.

категорії
ЕкономікаНовини

Публікації по темі