З початку року львівські аудитори забезпечили відшкодування втрат на суму 55,8 млн грн

З початку року львівські аудитори забезпечили відшкодування втрат на суму 55,8 млн грн

Фахівці апарату Західного офісу Держаудитслужби протягом січня – вересня 2018 року забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 55,8 млн грн.

Про це повідомила прес-служба Західного офісу Держаудитслужби

Зокрема, за звітний період до бюджетів різних рівнів, бюджетних установ, організацій та підприємств надійшло понад 10 млн грн та відшкодовано 45,8 млн грннезаконних, нецільових витрат та недостач, які допустили  підконтрольні об’єкти.

Правоохоронним органам передано матеріали 49 ревізій. За матеріалами 14 із них розпочато досудові розслідування.

За допущені порушення 47 установам зупинено операції з бюджетними коштами. Окрім того, за недотримання законодавства 312 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності.

Протягом січня – вересня 2018 року проведено 17 державних фінансових аудитів діяльності суб’єктів господарювання державного та комунального секторів економіки, виконання бюджетних програм та виконання місцевого бюджету, під час яких виявлено неефективні управлінські рішення чи ризикові операції, що призвели чи можуть призвести до упущення вигод чи непродуктивних витрат на суму майже 340 млн грн, та порушення законодавства, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів на 4,6 млн грн.

Об’єктам контролю надано 170 пропозицій, надіслали на покращання їх фінансового стану. Завдяки діям аудиторів підприємства отримали додаткових доходів на суму 53,9 млн грн та заощадили ресурсів на 20 млн грн.

Правоохоронним органам передано 6 аудиторських звітів та 25 інформацій про результати аудитів.

категорії
ЕкономікаНовини

Публікації по темі

Новини