З початку року львівські аудитори забезпечили відшкодування втрат на суму майже 8 млн грн

Об’єктам контролю надано 40 пропозицій для покращання їх фінансового стану.

Фахівці апарату Західного офісу Держаудитслужби протягом січня – березня поточного року забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму майже на 8 млн грн.

Про це повідомляє Урядовий портал.

За звітний період до бюджетів різних рівнів, бюджетних установ, організацій та підприємств надійшло понад 859,8 тис. грн та відшкодовано 7,1 млн грн незаконних, нецільових витрат та недостач, допущених підконтрольними об’єктами.

До правоохоронних органів передано матеріали 5 ревізій. За матеріалами ревізій розпочато 12 досудових розслідувань.

За недотримання законодавства 30 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності.

З початку року завершено 5 державних фінансових аудитів діяльності суб’єктів господарювання та виконання місцевих бюджетів, під час яких виявлено неефективні управлінські рішення чи ризикові операції, що призвели чи можуть призвести до упущення вигод чи непродуктивних витрат на суму понад 92,8 млн грн, та порушення законодавства, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 1,6 млн грн.

Об’єктам контролю надано 40 пропозицій для покращання їх фінансового стану. Через належне реагування на рекомендації державних аудиторів відшкодовано втрат, допущених через неефективні управлінські дії, майже на 61,5 млн грн.

Чотири інформації про результати аудитів надіслано правоохоронним органам та 1 аудиторський звіт долучено до кримінального провадження.

категорії
ЕкономікаНовини

Публікації по темі