За 2018 рік середньомісячна зарплата зросла на тисячу гривень

Найвища середньомісячна зарплатня зафіксована у столиці.

Середньомісячна заробітна плата в Україні з початку 2018 року зросла рівно на тисячу гривень. Станом на січень-листопад вона сягнула 8 тисяч 711 гривень.

Про це свідчать дані, які оприлюднив Держстат.

У розрізі регіонів, найвища середньомісячна зарплатня зафіксована у столиці – 13 тисяч 270 гривень. Друга у списку Донецька область із показником 9 тисяч 541 гривень. Варто зазначити, Держстат додає, що ці дані обчислені без урахування частини тимчасово окупованих територій у Донецькій та Луганській областях.

На третьому місці за розміром середньомісячної зарплати Київська область. Тут показник становить 8 тисяч 909 гривень.

Найнижчі зарплати, за даними статистики, у Чернівецькій області. Тут середньомісячна заробітна плата становить 6 тисяч 805 гривень.

Також Державна служба статистики оприлюднила інформацію про середньомісячну зарплату за видами економічної діяльності. Найбільше заробляють працівники сфери авіаційного транспорту, а саме 37 тисяч 82 гривні. На другому місці – фінансова та страхова діяльність – 16 тисяч 479 гривень. Третя у списку сфера інформації та телекомунікацій із показником 15 тисяч 172 гривень.

Найнижчі показники стосуються поштової та кур’єрської діяльності, у цій сфері середньостатистично за місяць отримують 5 тисяч 156 гривень.

категорії
ЕкономікаНовини

Публікації по темі