За чотири роки у відновлювану енергетику інвестовано близько 1,5 млрд євро

ерженергоефективності продовжує розвивати актуальні для споживачів та держави ініціативи.

Відновлювальна енергетика в Україні за чотири роки отримала інвестицій у сумі майже 1,5 мрд євро.

Про це сьогодні, 16 грудня, розповів Голова Держенергоефективності Сергій Савчук, повідомляє прес-служба Держагентства з енергоефективності та енергозбереження України.

Безумовний пріоритет — розвиток “зеленої” енергетики для зменшення енергозалежності та зміцнення економіки країни. Так, завдяки впровадженим законодавчим стимулам за останні 4 роки у відновлювану енергетику інвестовано близько 1,5 млрд євро.

“На цьому ми не зупиняємося, а готуємо нову систему підтримки цієї сфери — аукціони, що допоможуть підвищити конкуренцію на ринку та здешевити „чисту“ електроенергію для споживачів”, — наголосив Сергій Савчук.

Також зауважується, що Держенергоефективності продовжує розвивати актуальні для споживачів та держави ініціативи.

Зокрема, у 2019 р. населення та об’єднання співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ) матимуть змогу отримувати співфінансування на утеплення осель як з державного, так і з місцевих бюджетів.

Нагадаємо, раніше повідомляли, Сергій Савчук, Голова Держенергоефективності, заявив,  що Німеччина – стратегічний партнер України у впровадженні реформ у сфері енергоефективності та «чистій» енергетиці.

Здобутки та плани співпраці України та Німеччини у сфері енергоефективності та «чистій» енергетиці – серед важливих питань Десятого засідання Українсько-німецької групи високого рівня з економічного співробітництва у м. Берлін (Німеччина).

Він зауважив, що спільно з GIZ Україна працює над імплементацією ключової 27-ї Директиви ЄС щодо енергоефективності. « Зокрема стосовно законодавчого врегулювання впровадження енергоаудиту та систем енергоменеджменту, а також підвищення енергоефективності будівель органів влади».

категорії
Економіка

Публікації по темі