За листопад-грудень опубліковано тендерів на суму понад 5 млрд гривень на ремонт доріг по Україні

За листопад-грудень на ремонт та утримання автомобільних доріг України було опубліковано тендерів на понад 5 млрд  657 млн гривень.

За листопад-грудень на ремонт та утримання автомобільних доріг України було опубліковано тендерів на понад 5 млрд  657 млн гривень.

Відповідна інформація опублікована на порталі публічних закупівель Prozorro.

Під час робіт проведуть розбір та заміну існуючих елементів дорожнього облаштування, очистять та відновлять водовідвідні канави. Також облаштують нове дорожнє покриття та замінять огорожі на необхідних ділянках. Окрім цього під час робіт буде влаштована нова розмітка та встановлені нові дорожні знаки.

12 грудня був опублікований тендер на суму в понад 667 мільйонів гривень на поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення у Черкаській області. Ремонт ділянки в області належить до сполучення державного значення Київ-Одеса на ділянці км 143+028 – км 152+918. Аукціон стосовно цього тендеру розпочнеться у лютому 2019 року, тоді ж як ремонтні роботи планують завершити до кінця наступного року.

Ще один тендер розрахований на суму в 730 мільйонів гривень на реконструкцію автомобільної дороги державного значення Дніпро-Царичанка-Кобеляки-Решетилівка на ділянці км 155+000 – км 159+965 у Полтавській області. Початок аукціону запланований на 19 лютого 2019 року. А от завершити роботи планують до кінця 2020 року.

У Сумській області на поточні дрібні ремонти та експлуатаційне утримання автомобільних доріг місцевого значення опублікований тендер на суму в понад 1 мільярд 423 тисячі гривень. Роботи з ремонту доріг на Сумщині мають бути виконані до кінця 2019 року, аукціон щодо тендеру розпочнеться 1 лютого 2019 року.

Також у грудні опублікований тендер на суму в понад мільярд гривень на дрібний ремонт та експлуатаційне утримання автомобільних доріг місцевого значення у Кіровоградській області. Зазначено, що кошти розраховані також на утримання дороги під час зимового періоду та на озеленення узбіч.

А от 11 лютого 2019 року розпочнеться аукціон стосовно тендеру щодо експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення у Харківській області. Сума тендеру становить 449 мільйонів гривень, а ремонтні роботи планують завершити на кінець наступного року.

Варто зазначити, що експлуатаційне утримання направлене на забезпечення споживчих властивостей автомобільних доріг – сукупності транспортно-експлуатаційних показників, що безпосередньо відповідають інтересам користувачів та чинним нормам. Планують провести комплекс робіт з технічного нагляду та утримання автомобільних доріг загального користування, дорожніх споруд та смуги відведення.

На облаштування доріг у Вінницькій області у листопаду був опублікований тендер на суму в понад 1 млрд 211 млн гривень. Ремонт автомобільних доріг місцевого значення планують розпочати 1 січня 2019 року та закінчити до кінця року. Нещодавно був визначений переможець торгів. Проводити ремонтні дороги на Вінниччині буде ДП “Вінницький облавтодор” ВАТ “ДАК “Автомобільні дороги України”.

категорії
ЕкономікаНовини

Публікації по темі