За минулий тиждень Юстиція стягнула понад 138 млн грн аліментів

Органи державної виконавчої служби Міністерства юстиції упродовж минулого тижня стянули 138,2 млн гривень аліментів. Понад 24,5 млн гривень стянуто проблемної заборгованості. Зокрема, як зазначає прес-служба Міністерства юстиції, така заборгованість...

Органи державної виконавчої служби Міністерства юстиції упродовж минулого тижня стянули 138,2 млн гривень аліментів.

Понад 24,5 млн гривень стянуто проблемної заборгованості. Зокрема, як зазначає прес-служба Міністерства юстиції, така заборгованість стянута завдяки застосуванню до боржників встановлених Законом обмежень: позбавлення права виїзду за межі України, права керування транспортними засобами, права користування вогнепальною зброєю та права полювання, накладення арешту на майно, притягнення боржника до відбування суспільно корисних робіт.

Окрім того, органи ДВС змусили боржника сплатити аліменти за 7 років. Так, на виконанні у Кобеляцькому районному відділі державної виконавчої служби Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) з квітня 2013 року перебуває виконавче провадження про стягнення аліментів на утримання трьох неповнолітніх дітей починаючи з 15 березня 2013 і до досягнення дітьми повноліття.

З метою примушення боржника до сплати аліментів державним виконавцем внесено його до Єдиного реєстру боржників, винесено постанови про обмеження боржника у праві виїзду за кордон, у праві керування транспортними засобами, у праві користування зброєю та у праві полювання.

Задля запобігання можливого відчуження майна, належного боржнику, винесена постанова про арешт майна боржника та оголошення заборони на його відчуження, відомості про обтяження майна, належного боржнику, зареєстровані у відповідних Державних реєстрах.

Маючи намір подовжити строк оренди земельної ділянки (пая), яка перебувала під арештом, боржник був змушений сплатити заборгованість по аліментах у сумі 224 692 грн та штраф у сумі – 74 827 грн.

Органи державної виконавчої служби Міністерства юстиції з початку 2021 року стягнули 631,7  млн грн аліментних платежів. З них 117  млн грн стягнуто державними виконавцями завдяки застосуванню до боржників встановлених Законом обмежень.

категорії
Економіка

Публікації по темі

Новини