За оформлення автомобілів з єврономерами власники вже сплатили понад 4,1 млрд грн

Найактивніше громадяни оформлюють транспортні засоби у місті Києві – майже 10,8 тис. автомобілів.

Кількість оформлених з 25 листопада 2018 року по 31 січня 2019 року (включно) транспортних засобів складає понад 65 тис. шт. Це автівки, які були ввезені на митну територію України з 1 січня 2015 року до набрання чинності нових правил ввезення таких автомобілів та перебувають у митних режимах тимчасового ввезення або транзиту.

Про це інформує прес-служба Державної фіскальної служби України.

Із загальної кількості розмитнених авто майже 55 тисяч –  це ті, які перебували на митній території України з порушенням вимог Митного кодексу України. За них власники добровільно сплатили 467 млн грн (8500 за кожне авто). Це звільнило їх від адміністративної відповідальності за недотримання вимог митних режимів при ввезенні транспортного засобу з іноземною реєстрацією, строки та умови ввезення якого не дотримані.

Зазначено, що найактивніше громадяни оформлюють транспортні засоби у місті Києві – майже 10,8 тис. автомобілів, Волинській – 8,7 тис. та Чернівецькій – понад 6 тис. областях.

Тільки за минулу добу (31 січня) громадяни оформили майже 3,4 тис. автомобілів, за які сплачено майже 212 млн грн. платежів.

Нагадаємо, ІА «Вежа» розпочала серію матеріалів про те, як на практиці діє Закон №8487 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування акцизним податком легкових транспортних засобів», що був прийнятий Верховною радою України 8 лютого 2018 року.

У серії матеріалів видання розповість про кожен із етапів розмитнення авто на іноземній реєстрації, починаючи від зняття з обліку за кордоном та завершуючи отриманням техпаспорту та номерних знаків у Сервісному центрі МВС України.

Варто зазначити, проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування акцизним податком легкових транспортних засобів № 8487 був проголосований 8 листопада 2018 року, та підписаний Президентом 23 листопада.

Відповідно до прийнятих змін Міністерство фінансів внесло зміни до проекту Бюджету-2019 в котрому врахував додатковий ресурс у зв’язку з ухваленням законопроекту № 8487 на рівні 1 млрд гривень.

категорії
Економіка

Публікації по темі