За результатами роботи підрозділів аудиту ДФС до бюджету надійшло 3 млрд гривень

Зокрема, проведено 43 перевірки фінансових установ з відокремленими підрозділами, за результатами яких донараховано 192,6 млн гривень.

У січні-березні 2019 року підрозділами аудиту ДФС було проведено 1,2 тис. планових перевірок платників податків, 3,1 тис. позапланових перевірок та 0,7 тис. зустрічних звірок.

Про це зазначено на сайті ДФС України.

Зокрема, проведено 43 перевірки фінансових установ з відокремленими підрозділами, за результатами яких донараховано 192,6 млн гривень.

За результатами контролю за дотриманням вимог валютного законодавства донараховано пені за порушення термінів розрахунків у сфері ЗЕД на загальну суму 188,8 млн грн, а також податку на прибуток з іноземних юридичних осіб на загальну суму 178,5 млн гривень.

На виконання ухвал суду (у т.ч. отриманих у минулому році) проведено 20 документальних перевірок, донараховано грошових зобов’язань на суму 63,2 млн. грн. Крім того, на виконання інших доручень правоохоронних органів, які надаються під час розслідування кримінальних проваджень, проведено 198 документальних перевірок та донараховано 125,2 млн гривень.

Проведено 218 документальних перевірок дотримання законодавства України з питань державної митної справи, донараховано 239,7 млн. грн. грошових зобов’язань.

У цілому за результатами контрольно-перевірочної роботи донараховано до бюджету 10,9 млрд грн., з яких узгоджено 5 млрд грн. (у т.ч. основного платежу з податку на прибуток – 1 208,2 млн грн., ПДВ – 1 699,1 млн гривень).

Реальний вклад підрозділів аудиту по забезпеченню надходжень до бюджету склав 3 млрд грн: забезпечено надходжень грошовими коштами на 931 млн грн, зменшено від’ємне значення об’єкта оподаткування податком на прибуток на 9 млн грн, що упередило несплату податку у майбутньому на 1 729 млн грн., зменшено залишки від’ємного значення ПДВ, який після бюджетного відшкодування включається до складу податкового кредиту наступного періоду на 341 млн гривень.

Довідка

Аудит — перевірка даних бухгалтерського обліку і показників фінансової звітності суб’єкта господарюваннязадля висловлення незалежної думки аудитора про її вірогідність в усіх суттєвих аспектах та відповідність вимогам законів України, положень (стандартів) бухгалтерського облікуабо інших правил (внутрішніх положень суб’єктів господарювання) згідно із вимогами користувачів.

категорії
Економіка

Публікації по темі