Держгеонадра оголосили нафтогазові ділянки для виставлення на аукціони

Список було оголошено на заході Ukraine 2019. Licensing Rounds.

Т. в. о. Голови Державної служби геології та надр Олег Кирилюк оголосив список нафтогазових ділянок, які виставлять на аукціон у кінці березня.

Про це сьогодні, 19 лютого, інформує прес-служба Державної служби геології та надр України.

Олег Кирилюк повідомив, що облради погодили 9 нафтогазових ділянок підготовлених на найближчі аукціони. Зокрема буде продано 4 ділянки у Харківській, та Дніпропетровській областях: Кохівська, Роздолівсько-Успенівська 1, Роздолівсько-Успенівська 2, Орільсько-Брусівська та 5 у Івано-Франківській області: Гошівська, Болехівсько-Смолянська, Східно-Космацька, Південно-Сливкинська, Ясенська.

Зазначено, що список було оголошено на заході Ukraine 2019. Licensing Rounds.

Дані по даних ділянках відправили на узгодження в Мінприроди. Це буде ІІІ раунд електронних аукціонів стосовно нафти та газу. Раніше Держгеонадра оголосили на продаж 17 нафтогазоносних ділянок. Всього на даний момент підготовлені 26 ділянок з покладами вуглеводнів.

Нагадаємо, раніше повідомляли, що єдиний узгоджений законопроект щодо впровадження аукціонів у відновлюваній електроенергетиці України,  схвалено на засіданні Комітету ВРУ ПЕК та рекомендовано Парламенту прийняти його у першому читанні.

Разом із народними депутатами України та гравцями ринку сформовано конструктивну позицію щодо основних положень введення аукціонів із 2020 року.

Так, передбачається надати можливість інвесторам укладати договір на продаж згенерованої “зеленої” електроенергії за аукціонною ціною на 20 років.

категорії
Економіка

Публікації по темі