За три місяці 2019 року до бюджету надійшло 61,3 млрд грн ЄСВ

Цей показник перевищує суму сплати єдиного внеску за січень-березень минулого року.

У січні-березні 2019 року Державною фіскальною службою України забезпечено надходження 61,3 млрд грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Повідомляє ДФС України.

Цей показник перевищує суму сплати єдиного внеску за січень-березень минулого року на 23,2%, або на 11,5 млрд гривень. У березні 2019 року було забезпечено 21,3 млрд грн ЄСВ, що на 22%, або на 3,8 млрд грн більше березня 2018 року.

Варто нагадати, що протягом 2018 року ДФС забезпечено надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування на рівні 228 млрд гривень.

ДФС й надалі контролюватиме дотримання податкового законодавства при виплаті заробітної плати та інших доходів громадянам з метою виконання покладених завдань із забезпечення реалізації державної політики з адміністрування єдиного внеску для забезпечення своєчасного здійснення пенсійних виплат і соціальних допомог.

Довідка

Єдиний соціальний внесок — обов’язковий платіж до системи загальнообов’язкового державного соціального страхування, що справляється в Україні з метою забезпечення страхових виплат за поточними видами загальнообов’язкового державного соціального страхування.

категорії
Економіка

Публікації по темі