За версією Мінрегіону Львівщина займає 7 місце серед усіх областей

За версією "Ділової столиці" – третє.

За версією видання «Ділова столиця» Львівщина зайняла третє місце серед усіх регіонів України.

На першому місці– Київська область, а на другому – сама столиця.

Рейтинг формувався за 20-ма критеріями,до них належать демографічні показники, інформація з працевлаштування населення та показники заробітної плати, динаміка сільського господарства, промисловості, експорту тощо.

Львівська область опинилась в першій трійці рейтингу завдяки високим показникам обсягу виконаних будівельних робіт у січні-вересні 2018 року, площі прийнятого в експлуатацію житла за аналогічний період та сумі капітальних інвестицій в регіон.

Також у області відзначили значну кількість середньооблікових штатних працівників та невисокий рівень безробіття населення. За версією Мінрегіону Львівщина у рейтингу на 7 місці.

За показником економічної ефективності область на 18 місці.  Це зумовлено обсягом реалізованої промислової продукції у розрахунку на одну особу населення, який склав 28 тисяч гривень, обсягом виробництва продукції сільського господарства у розрахунку на одну особу сільського населення, що становив 8 тисяч 100 гривень та обсягом виконаних будівельних робіт у розрахунку на одну особу (2 123,6 грн).

За обсягами інвестицій та зовнішньоекономічної діяльності Львівщина на 11-му місці. Зокрема, за ІІІ квартал індекс капітальних інвестицій склав 107,2%, обсяг капітальних інвестицій на одну особу населення – 6 050,4 грн. Динаміка прямих іноземних інвестицій становила 104,1%, обсяг прямих іноземних інвестицій на одну особу – 384,9 доларів, а експорт на одну особу населення – 540,4 доларів.

За фінансовою самодостатністю Львівщина у рейтингу десята. Темп зростання доходів місцевих бюджетів становлять 117,7%, а доходи місцевих бюджетів на одну особу населення – 4 тис. грн. Темп зростання податкового боргу – 121,1%.

За ефективністю ринку праці Львівська область займає 6 місце у рейтингу. Рівень безробіття в регіоні становить 7,1%, Рівень зайнятості – 56,4%. Індекс реальної зарплати – 113,4%, а борги по зарплаті – 2,2% від ФОП.

За показником розвитку інфраструктури Львівщина зайняла 9 місце. Зокрема, динаміка введення в експлуатацію житла становить 113,3%, обсяг введення в експлуатацію житла – 2368,5 кв.м. на 10 тис. осіб. Вантажообіг залізничного та автомобільного транспорту – 1,4 млн ткм на 1000 осіб.

За показниками відновлювальної енергетики та енергоефективності Львівщина 8-ма у рейтингу.

Рівень оснащення багатоквартирних будинків приладами обліку теплової енергії 88,4%, частка сумарної потужності котелень на альтернативних видах палива – 15,1%.

категорії
ЕкономікаНовини

Публікації по темі