Закриття хедж-фондів. Великі інвестори втрачають інтерес до криптовалют

Нестабільність курсів криптовалют та закриття 70 хедж-фондів викликає побоювання у великих інвесторів.

Нестабільність курсів криптовалют та закриття 70 хедж-фондів викликає побоювання у великих інвесторів. Якщо така тенденція продовжиться, то орієнтовані на криптовалюти хедж-фонди можуть перестати існувати.

Про це пише finclub з посиланням на Bloomberg.

Згідно з дослідженням Crypto Fund Research, в поточному році вже закрилися 70 таких хедж-фондів, які інвестували фінанси пенсійних накопичень, сімейних офісів і заможних користувачів.

При цьому кількість відкритих в цьому році фондів майже в два рази менше ніж у 2018 році.

Більшість фондів, що закрилися, знаходились у Північній Америці (28) та Європі (23). В азіатських країнах припинили роботу 14 фондів, і ще 3 фонди були з інших регіонів.

crypto2

Побоювання інвесторів експерти пояснюють поганим законодавчим регулюванням криптовалют. Цьому також сприяє нестійкість курсу криптовалют. Наприклад, з початку року курс Bitcoin виріс практично вдвічі, а зараз він на 40% нижче свого піку в червні.

crypto1

У свою чергу генеральний партнер кріптовалютного інвестиційного фонду Blockchain Capital LLC Спенсер Богарт вважає, що інтерес інституційних інвесторів до Bitcoin — вже хороший знак. За його словами, цієї криптовалюті тільки 10 років, і вона має більший успіх, ніж можна було б очікувати 3-4 роки тому.

категорії
Економіка

Публікації по темі