Замість 2,8 млрд грн держава на малій приватизації заробила менше мільярда

На майданчику ProZorro.Продажі публічно відбулись 744 аукціони.

За 8 місяців від моменту запуску мала приватизація принесла державі 926 млн грн

Про це повідомив Володимир Гройсман на своїй сторінці у Facebook.

“На майданчику ProZorro.Продажі публічно та відкрито відбулись 744 аукціони. Для держави мала приватизація – це можливість залучити інвесторів. А для бізнесу – шанс на конкурентній основі купити об’єкт для розвитку своєї справи”, – йдеться у повідомленні.

Згідно з інформацією ProZorro.Продажі, до бюджету повинно було надійти 2,81 мільярдів гривень.

Варто вказаьти, раніше повідомляли, що 8 квітня Перший віце-прем’єр-міністр Степан Кубів під час спільної прес-конференції з Першим заступником Міністра економічного розвитку і торгівлі України Максимом Нефьодовим прозвітував про результати приватизації, як елементу реформи державної власності в Україні у 2016-2018 роках.

“Мала приватизація вже сьогодні створює нові можливості для бізнесу. У 2015 році Фонд держмайна продав 109 об’єктів колишніх так званих груп А, Д і Ж приватизації на суму трохи більше 45 млн грн. Водночас, з серпня 2018 року, коли ми запустили Прозорро.Продажі, тобто за 8 місяців Фонд держмайна спромігся продати 366 таких же не дуже привабливих об’єктів на загальну суму 376 млн грн”, – відзначив Перший віце-прем’єр-міністр.

категорії
Економіка

Публікації по темі