Засідання виконкому ЛМР: як перерозподілили видатки

На засіданні виконкому перерозподілили видатки міського бюджету Львова на 2018 рік.

На засіданні виконавчого комітету, 5 жовтня, схвалено зміни до розподілу видатків міського бюджету Львова на 2018 рік, а також зміни до переліку об’єктів, видатки на які у 2018 році будуть проводити за рахунок коштів бюджету розвитку Львова.

Відповідні ухвали будуть винесені на розгляд сесії міської ради.

Було запропоновано перерозподілити видатки: міському управлінню культури – на автоматизацію бібліотечних процесів, та міському управлінню охорони здоров’я – на програму профілактики та лікування стоматологічних захворювань.

Крім цього, запропонували виділити кошти на оплату членських внесків для Асоціації «Енергоефективні міста України» у розмірі 80 тис. гривень за рахунок зменшення видатків на Програму сприяння розвитку підприємництва.

Директор департаменту фінансової політики ЛМР Олег Іщук запропонував крім цього збільшити видатки управлінню охорони здоров’я на 300 тис. грн. на виконання програми профілактики та лікування стоматологічних захворювань у дітей, за рахунок нерозподілених видатків управління охорони здоров’я.

«Сьогодні підписано розпорядження голови ЛОДА про те, що для бюджету м. Винник виділяється 10 млн. грн. на ремонт дороги Галицька, і ці кошти мають прийти через наш бюджет», – зазначив директор.

На міське управління культури запропонували збільшити видатки у розмірі 190 тис. грн. для автоматизації бібліотечних процесів, за рахунок зменшення видатків на інші заходи в галузі культури та мистецтва.

Окрім того, на виконкомі схвалили зміни до переліку об’єктів, видатки на які у 2018 році будуть проводити за рахунок коштів бюджету розвитку Львова.

«Це пропозиції головних розпорядників коштів – галузь освіти, охорони історичного середовища та культури, для завершення всіх робіт, розпочатих впродовж 2018 року. Тобто ми проводимо технічний перерозподіл цих коштів», – зазначила директор департаменту економічного розвитку Ірина Кулинич.

категорії
ЕкономікаНовини

Публікації по темі