Заступник Степанова купив квартиру в Києві за 4 мільйони

Заступник Степанова купив квартиру в Києві за 4 мільйони

Заступник міністра охорони здоров’я Ярослав Кучер купив квартиру в Києві за 4,2 мільйона гривень.

Про це пише редакція 368.media з посиланням на  декларацію на сайті Назка.

Згідно з поданою декларацією Кучер купив квартиру площею 108,5 кв.м. у компанії ТОВ «Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд« Линтер », яку пов’язують з будівельною компанією ТОВ« Будкепітал ».

Журналіст Євген Куксін зазначає, що «через такі фонди цей забудовник ухиляється від сплати податків і легалізувати кошти. Лінтера проходить у кримінальній розслідування. Результати – поки нуль ».

Згідно з реєстром юридичних осіб, засновником ТОВ «Линтер» є кіпрська компанія VINGIS REAL ESTATE AIF V.C.I.C. LTD.
Відзначимо, згідно з щорічною декларації за 2019 рік Ярослав Кучер володіє земельною ділянкою в селищі Гаврилівка площею 1200 кв.м., а також квартирою в Києві площею 49 кв.м.
Крім того, він володів станом на 2019 рік трьома об’єктами незавершеного будівництва: квартирою в Києві площею 102 кв.м., і два паркувальних місця, які належать ТОВ «Київський річковий порт».

Сім’я Кучер задекларувала двоє дорогоцінних наручних годинників Rolex, автомобіль BMW 320i (2017) вартістю 1,1 млн гривень і Toyota RAV4 (2017) вартість якої вони не вказали.
Ярославу Кучер належать компанії KULAK GROUP в Республіці Польщі, українська компанія ТОВ «Кейтмері груп» і литовська компанія Inaverslas.

У 2019 Ярослав Кучер заробив 97 тисяч гривень в ТОВ «Білд Вей», а ось його дружина суму своїх доходів не вказала.

Подружжю належать 12 млн гривень, 201 тисячу євро і 50 тисяч доларів готівки, з яких 3 млн гривень – гроші позичені третім особам.

категорії
Економіка

Публікації по темі