Заступника Червоноградсього мера звинувачують у шахрайстві в рамках НУШ на 1 млн гривень

Заступника Червоноградсього мера звинувачують у шахрайстві в рамках НУШ на 1 млн гривень

Заступнику мера Червоноградської міської ради та львівському підприємству повідомили про підозру в кримінальному проваджені за фактом шахрайства при закупівлі шкільних парт в рамках програми «Нова українська школа» на суму майже 1 млн гривень. На той час, чинний заступник мера працював на посаді директора комунальної установи «Центр з обслуговування закладів освіти Сокальського району».

Зокрема, як зазначається, наприкінці 2018 року 42-річний підприємець зі Львова переміг у тендері для постачання в рамках програми «Нова українська школа» понад 800 комплектів шкільних меблів для учнів початкових класів загальноосвітніх навчальних закладів Сокальського району, проте фактично надав стільці і парти неналежної якості – непридатні для використання за своїм прямим призначенням. Враховуючи це, їх не змогли використовувати при навчанні учнів.

У свою чергу, 61-річний посадовець через свою службову недбалість не пересвідчився в якості поставлених підприємцем шкільних меблів. Відтак, чиновник забезпечив проведення розрахунку за них у повному обсязі і неякісні меблі відправили у понад 50 навчальних закладів району.

Як наслідок, сума заподіяних збитків склала понад 934 тис грн.

Наразі заступнику міського голови повідомлено про підозру за ч.2 ст.367 (службова недбалість, що спричинила тяжкі наслідки), а підприємцеві – за ч.4 ст.190 КК України (шахрайство, вчинене в особливо великих розмірах). Вирішується питання про обрання фігурантам запобіжних заходів.

Викриття проводилося спільно зі слідчими відділення поліції №2 Червоноградського районного відділу поліції ГУ НП у Львівській області за матеріалами Червоноградського міського відділу УСБУ у Львівській області.

категорії
Економіка

Публікації по темі