“Затверджено грантову політику Фонду енергоефективності”, – Геннадій Зубко

Грант буде покривати видатки на енергоаудит, проектну документацію, матеріали, обладнання і тд.

Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко за результатами засідання Координаційної ради донорів Фонду енергоефективності та Мультидонорського трастового фонду спеціально створеного ЄС і Урядом Німеччини для підтримки реформи енергоефективності в Україні повідомив, що вже затверджено грантову політику Фонду енергоефективності.

Інформацію оприлюднила Служба Віце-прем’єр-міністра України на Урядовому порталі.

Засідання відбулося за участі представництва Євросоюзу, Уряду Німеччини, Міжнародної фінансової корпорації (IFC), Світового банку, проектів GIZ та ПРООН в Україні і Наглядової ради Фонду енергоефективності.

“Затвердження грантової політики – одне з ключових питань роботи Фонду енергоефективності. Спільно з усіма нашими міжнародними партнерами було визначено, що для перших 300 проектів рекомендований розмір гранту становитиме: для пакета А (“легкий”) — 40%, для пакета Б (“комплексний”) – 50%. А також додатково +20% для ОСББ, в яких мешкає більше 50% субсидіантів. Кошти на рахунки ОСББ, які впроваджуватимуть енергоефективні заходи, відповідно до програм Фонду та грантової угоди, надходитимуть у розрахунку 50/50 з Фонду енергоефективності і Мультидонорського трастового фонду”, — зазначив Геннадій Зубко.

Грант буде покривати видатки на енергоаудит, проектну документацію, матеріали, обладнання і вартість робіт у відсотках згідно з грантовою політикою.

Нагадаємо, раніше повідомляли, що Держенергоефективності продовжить удосконалювати законодавство у “чистій” енергетиці відповідно до норм ЄС за підтримки проекту Twinning.

Стимулювання розвитку відновлюваної енергетики та приведення українського законодавства до норм ЄС у цій сфері – пріоритет нового проекту Twinning, що буде започатковано у Держенергоефективності.

У рамках Проекту передбачається тісне партнерство Держенергоефективності із профільними відомствами Австрії та Італії, зокрема Державним регулятором ринку електроенергії та газу в Австрії “E-Control”, Австрійським енергетичним агентством, Австрійським агентством з питань навколишнього середовища, Федеральним міністерством з питань сталого розвитку та туризму Австрії, а також Дослідницьким центром EURAC.

категорії
Економіка

Публікації по темі