Збитки суховодних ліній через коронавірус склали 350 млн доларів за тиждень

Через коронавірус на лініях все частіше скасовують рейси. Лише на транстихоокеанському трейді скасували 21 рейс, що призвело до втрат 198 тис. доларів.

Збитки суховодних ліній через коронавірус склали 350 млн доларів за тиждень. Такі дані оприлюднила датське аналітичне агенство Sea-Intelligence.

Про це повідомляє ЦТС з посиланням на інформацію Асоціації міжнародних експедиторів України.

Через коронавірус на лініях скасовують все більше рейсів. Зокрема лише на транстихоокеанському трейді через загрозу розповсюдження коронавірусу скасовано 21 рейс, що призвело до втрат 198 тис. TEU.

На трейді Азія-Європа через коронавірус скасували 10 рейсів (151,5 тис. TEU). Таким чином, загальна кількість рейсів через Південу Європу та Середземномор’я в Азію, що скасували, склало 54 одиниці.

На думку Sea-Intelligence, ще один побічний ефект від коронавірусу, стосується перевізників в травні-квітні, коли різко зростуть ставки фрахту через дефіцит місця на звичних рейсах.

Згідно з прогнозами, контейнерообіг в китайських портах, а також у Гонконзі, в першому півріччі 2020 року, зменшиться на 6 млн TEU через коронавірус.

Читайте нас у Telegram.

категорії
Економіка

Публікації по темі