“Збитки “Укрпошти” від доставки пенсій в цьому році становлять 1 млрд грн”, – Ігор Смілянський

ПАТ "Укрпошта" припинить доставку пенсій у разі, якщо новий тариф не буде затверджено до 1 листопада 2018 року.

Від доставки пенсій населенню “Укрпошта”, яка нещодавно підвищила тарифи на кореспонденцію, в цьому році отримала 1 млрд грн збитків.

Про це повідомив гендиректор підприємства Ігор Смілянський, передає Укрінформ.

“Збитки” Укрпошти” від доставки пенсій в цьому році становлять 1 млрд грн. Ми подавали уряду пропозиції включити певні суми до державного бюджету, але жодна цифра не була внесена”, – заявив Смілянський.

Смілянський підкреслив, що не раз звертався до держави за дотацією, але нічого не домігся.

“Ми подавали уряду пропозиції включити певні суми в державний бюджет, але жодна цифра не була внесена”, – зазначив Смілянський.

Утім, присутні на засіданні керівники районів і громад області, політичні й громадські активісти не сприймали таких виправдань. Вони порахували скільки прибутку Укрпошті приносить одна листоноша продажем різних товарів і дійшли висновку, що вона свою зарплату заробляє сама.

Ігор Смілянський зазначає, що ПАТ “Укрпошта” припинить доставку пенсій у разі, якщо новий тариф не буде затверджено до 1 листопада 2018 року.

“Я б хотів бути максимально конкретним і відвертим: не буде прийнятий новий тариф на доставку пенсій до 1 листопада 2018 року – з 1 січня 2019 року доставка пенсій “Укрпоштою” буде припинена. А значить, понад 4,5 млн осіб вже з січня 2019 року можуть не отримати свою пенсію, так як Пенсійний фонд відмовляється оплатити хоча б собівартість її доставки”, – заявив Смілянський.

Раніше перший заступник гендиректора “Укрпошти” Олександр Чернявський заявляв, що підприємство втрачає 19 грн на кожній доставці пенсії. За його словами, в структурі собівартості послуги понад 70% становить зарплата листоноші або оператора зв’язку, і очікуване додаткове підвищення мінімальної зарплати до 4 200 грн для “Укрпошти” виявиться непосильним в плані забезпечення необхідного рівня зарплати листоношам.

категорії
Економіка

Публікації по темі