Житла у Львові досить багато, однак не достатньо офісних приміщень, – Ірина Максименко

Львів рясніє різноманітними пропозиціями житла, однак офісні приміщення класу А взагалі відсутні.

Львів рясніє різноманітними пропозиціями житла, однак офісні приміщення класу А взагалі відсутні.

Сьогодні під час Міжнародного економічного форуму Ірина Максименко, директорка Центру з надання послуг PwC у Львові зауважила, що власники офісних приміщень не дуже розумію яке має бути якісне обслуговування офісів класу А, тому воно взагалі відсутнє.

“Є клас В доволі пристойний, однак і тут їхня кількість не значна. Міжнародні компанії, які заходять до Львова мають бути впевненні, що за рік за два вони матимуть те, що їм необхідно. Офіси якраз та сфера, яку у Львові потрібно розвивати”, – зауважила Ірина Максименко.

Крім цього вона акцентувала, що ще одним вразливим у Львові місцем лишаються дороги та громадський транспорт, а також відсутність кадрових агенцій. Однак існують і значні переваги. Зокрема, це велика кількість студентів, тобто велика кількість майбцтніх спеціалістів. Також важливим є наявність інфраструктури, в особливості аеропорту Львів, який ефективно працює.

Довідка

PricewaterhouseCoopers (PwC) — міжнародна мережа компаній, що пропонує професійні послуги у сфері консалтингу та аудиту. Під «PricewaterhouseCoopers» слід розуміти компанії, що входять до глобальної мережі компаній PricewaterhouseCoopers International Limited, кожна з яких є самостійною юридичною особою. Компанія існує більш ніж 160 років та входить до «великої четвірки» аудиторських компаній.

категорії
ЕкономікаНовини

Публікації по темі