Жовківський завод «Зварник» продають за 1,3 млн доларів

Жовківський завод «Зварник» продають за 1,3 млн доларів

Завод металоконструкцій «Зварник» котрий знаходиться в м. Жовква виставили на продаж за 1,3 млн доларів, пише Жовква Сьогодні.

Оголошення про продаж розмістила ріелторська компанія Mattis Real Estate на сайті Dom.ria. Вартість виробничих приміщень становить 1,3 млн дол. США.

Підприємство знаходиться у м. Жовква, за адресою вул. Лесі Українки, 77. Завод займається наданням послуг з зварювання аргоном, вальцювання металу, порошкового фарбування, дробоструминної обробки металу, плазмової різки металу, та послуг з проектування.

На сайті підприємство позиціонує себе як завод повного циклу. Окрім того, підприємство виготовляє таку продукцію: резервуари, будівельні ферми, білборди, навіси, козирки, контейнери та вуличні баки для ТПВ, димарі і газоходи різної конфігурації, антенні вежі зв’язку, поруччя та інші металеві вироби.

Зазначається що завод з металообробки чинний, та знаходиться зараз в оренді. Загалом до продажу пропонують 6 приміщень, загальною площею 13116 кв. м. на 5,6 га.

Також в оголошенні про продаж зазначається що об’єкт складається з виробничих площ, котрі можна перетворити на складські приміщення, площею 9 тис. кв. м., адміністративно будівлі – 2240 кв. м., складські приміщення – 540 кв. м., їдальні – 336 кв. м., малярного цеху – 1 тис. кв. м., та цинкового ливарного цеху.

Об’єкт складається з: – 9000 м2 – виробничі площі (можна легко перетворити на складські приміщення), висота – 12 м; 4 внутрішні ковзні мостові крани вантажністю до 20 т кожен, 8 кранбалок; обладнання для обробки металу;

Окрім того, на території знаходиться залізнична гілка, та автостоянка на 150 транспортних засобів.

категорії
Економіка

Публікації по темі