Зростання вартості електроенергії було зумовлене подорожчанням вугілля на 133% та газу на 89%.

Вартість вугілля з 2016-го по 2018-2019 роки зросла практично на 133%

Серед факторів, що впливають на вартість електроенергії, також інфляція та зростання заробітної плати у секторі енергетики.

Про це заявив Ігор Насалик, міністр енергетики та вугільної промисловості, під час «Години запитань до Уряду»,

“Вартість вугілля з 2016-го по 2018-2019 роки зросла практично на 133% і становить близько 2800 грн/т. Аналогічна ситуація з газом, вартість якого за цей період зросла на 89%”, – зазначив Насалик.

Серед факторів, що впливають на зростання вартості електроенергії, Насалик також назвав інфляцію та заробітну плату.

Нагадаємо, раніше повідомляли, що 5 жовтня Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердила основні нормативні акти, які визначають процедуру та механізм формування тарифів на розподіл та постачання електричної енергії.

На відкритому засіданні були прийняті наступні нормативні акти: порядок встановлення (формування) тарифів на послуги з розподілу електричної енергії; методику розрахунку тарифу на послуги постачальника універсальних послуг; порядок формування цін на універсальні послуги; методику розрахунку тарифу на послуги постачальника “останньої надії”; порядок формування ціни, за якою здійснюється постачання електричної енергії споживачам постачальником “останньої надії”.

 

категорії
Економіка

Публікації по темі