Адвокатів, які захищають корупціонерів зі “Слуг народу”, викинули з інформаційного простору

Переноситься раніше анонсована на вівторок, 29 серпня, о 10.00 у прес-центрі інформаційного агентства “Інтерфакс-Україна” прес-конференція на тему “Чинники в діяльності Національної асоціації адвокатів України, що становлять небезпеку для життєво...

Переноситься раніше анонсована на вівторок, 29 серпня, о 10.00 у прес-центрі інформаційного агентства “Інтерфакс-Україна” прес-конференція на тему “Чинники в діяльності Національної асоціації адвокатів України, що становлять небезпеку для життєво важливих національних інтересів держави” за участю адвоката Національної асоціації адвокатів України Артема Донця, експерта Сергія Медяника, адвокатеси Лариси Криворучко та адвоката Національної асоціації адвокатів України Богдана Племяннікова.

Таку інформацію розмістило інформаційне агентство “Інтерфакс-Україна”, передає advokatpost

Учасниками пресконференції з гучним меседжем про “захист національних інтересів” мали стати троє адвокатів: Артем Донець, Лариса Криворучко та Богдан Племянніков. На діяльність цих правників регулярно скаржаться як їхні колеги, так і судді.

Про це повідомляє Обозреватель.

Перша з трійці – адвокатка Лариса Криворучко – широко вона відома захистом нардепа від “Слуги народу” Сергія Кузьміних, який викидав з машини обвинувальний акт у справі про хабарництво на закупівлях для житомирської лікарні.

Лариса Криворучко та Сергій Кузьминих, Facebook

Відстоюючи його інтереси, Криворучко свого часу заявила, що всі прокурори САП “незаконні”, а Олександр Турчинов у 2014 році захопив владу.

З відкритих джерел відомо, що кваліфікаційно-дисциплінарні комісії адвокатури різних регіонів відкрили щодо неї близько п’яти дисциплінарних проваджень.

Так, дисциплінарні провадження проти Криворучко були розпочаті за скаргами різних суддів на те, що адвоката систематично не приходить не засідання, поводиться зухвало, підвищує голос і ображає інших учасників судових розглядів. Таким чином вона, ймовірно, намагається затягнути судові розгляди та чинити тиск на суддів й опонентів.

До того, згідно з даними Єдиного реєстру адвокатів, 12 червня її право на заняття адвокатською діяльністю було призупинено. Втім, в соцмережах вона продовжує поширювати інформацію про надання послуг адвоката, хоча не має права їх надавати згідно зі законодавством.

Примітно, що за інформацією, яку поширює сама Криворучко, вона намагається чинити тиск і на Вищу кваліфікаційно-дисциплінарну комісію адвокатури, яка 31 серпня має розглянути її скаргу на призупинення адвокатської діяльності.

Зокрема, вона поширила допис в якому стверджує, що “направила офіційне звернення, в якому “запрошує” “військового комісара Подільського району міста Києва” (виглядає, що адвокатка не знає, що в Україні з минулого року немає військкоматів і військкомів), “для вручення повісток чоловікам-членам ВКДКА різних регіонів, які можливо переховуються від військкоматів їхніх регіонів”.

При цьому паралельно сама ж адвокатка поширює інформацію, що засідання ВКДКА проходитиме онлайн (що викликає в неї здивування, хоча про таку можливість було публічно оголошено після початку повномасштабного вторгнення РФ). Таким чином її звернення до “військкома” виглядає, як намагання змарнувати час посадової особи.

Ще одним учасником пресконференції стане адвокат Богдан Племянніков, який “представляє інтереси” Криворучко під час розгляду дисциплінарних проваджень проти неї, а також часом веде спільні справи в судах. Судді, так сам як і на Криворучко, скаржаться на Племяннікова за “прогули” засідань та інші прояви неповаги. Наразі у кваліфікаційно-дисциплінарних комісіях адвокатури проти нього відкрито щонайменше два провадження (див. відповідь ВКДКА на запит, доскрольте до кінця сторінки).

Скріншот з відео, опубліковане Ларисою Криворучко

Третій учасник заходу – адвокат Артем Донець, який також є фігурантом дисциплінарних проваджень.

Артем Донець, Facebook.

Не менш цікава і фігура четвертого учасника заходу – Сергій Медяник, який в анонсі зазначений, як “експерт”. Він себе позиціює, як журналіста, хоча до його “журналістської діяльності” раніше вже неодноразово виникали питання.

Сергій Медянник

З огляду на такі “кейси” зазначених адвокатів, вони якщо і намагаються “захистити інтереси”, то хіба власні, і аж ніяк не національні. Прикро, що в країні, де вже півтора року триває повномасштабна війна, є люди, які готові не просто витрачати гроші й ресурси на такі, м’яко кажучи, сумнівні заходи, але й фактично перешкоджати нормальній роботі державних органів, завантажуючи їх своїми беззмістовними скаргами та демонструючи відверту неповагу до їхньої діяльності.

категорії
Новини

Публікації по темі