Економіка війни чи війна економік – тема цьогорічного безпекового форуму у Львові

У Львові 24−26 жовтня відбудеться ІІ Львівський безпековий форум.

Сьогодні, 14 вересня, на засіданні виконкому було ухвалено рішення «Про затвердження порядку проведення та фінансування ІІ Львівського безпекового форуму».

Як зазначили у прес-центрі ЛМР, провідною темою цьогорічного Львівського безпекового форуму, що відбудеться 24−26 жовтня у Львові, буде «Економіка війни чи війна економік».

«Це вже другий Безпековий форум, який буде відбуватись у Львові, де будуть обговорюватись питання безпеки у світі, в Європі, і звичайно в Україні», — наголосив директор КУ «Інститут міста» Олександр Кобзарев.

На форумі будуть підніматися такі теми, як: залежність, взаємозалежність та незалежність країн — загроза чи виклик для сучасного світового безпекового порядку, економічні відносини з агресором і спільниками — гра на перемогу чи поразку, як не продати незалежність в обмін на іноземні інвестиції тощо.

Спікерами форуму стануть провідні експерти з більш, ніж 10 країн світу, а саме: Грузії, Естонії, Молдови, Польщі, Німеччини, США, Канади та тощо.

Організатори форуму — ГО «Інститут Просвіти», Український Католицький Університет, «Інститут міста» та Львівська міська рада.

категорії
Новини

Публікації по темі