Кар’єра топ-прикордонників Шеремети і Дейнеки їде на цвинтар: літаки, контрабанда та нелегальні емігранти

Громадський активіст Іван Спринський опублікував відео, де розповідає свої «сни» з фактами корупції, незаконного переведення мігрантів через кордон, та перевезенням з залученням легкої авіації цигарок з України до Румунії,...

Громадський активіст Іван Спринський опублікував відео, де розповідає свої «сни» з фактами корупції, незаконного переведення мігрантів через кордон, та перевезенням з залученням легкої авіації цигарок з України до Румунії, що відбувається під покровительством вищого керівництва Державної прикордонної служби Західного регіону.

«У сні Нікіфоренко розповідає як він бореться з незаконним переміщенням товарів та переміщенням тисяч мігрантів через кордон України. А в цей час Дейнака і Шеремета далі збирають по Західній Україні зі всіх прикордонників гроші. Влітку 2021 року Гуцол і Марцінкевич зібрали особовий склад та доводили до його відома вказівку Шеремети: 80% зібраних незаконних платежів на пунктах пропуску віддавати на Київ, 20% роздавати між собою.

80% по умовно польовій та лісовій лінії з незаконного переміщення цигарок та незаконного переведення мігрантів через кордон.

Коли прокинувся, поцікавився чи є такий Гуцол серед прикордонників. Гуцол Олександр є заступником з оперативно-розшукової діяльності Західного Регіону.

Мені все снились разом Гуцол і Столяр, не міг зрозуміти хто він, брали вони багато грошей через Рижкова, котрий виконував роль касира. Також в них було літаків АН-2, які незаконно літали через кордон і переміщали цигарки, за які брали і беруть по 50 доларів за ящик. Такі літаки раніше літали відразу на Румунію, але коли Румуни поставили біля кордону ПВО, маршрут змінився – тепер вони літають до Молдови, а уже звідти до Румунії.

Дивні наставники у цих прикордонників, як от Сергій Дейнека який і відпустив ватажка ЛНР Валерія Болдарева, то керівник ВБ Цицкун Денис на якому немає де проби ставити, точніше кримінального провадження. Але, з’явився і новий персонаж в Західній Україні – Марцінкевич, котрий відомий тим, що влаштовував царсько-московицькі полювання. Коли він очолював прикордонний загін, власне це і було з шиком, стрільбами, на самих межах кордону полювання у сумнозвісних московицьких традиціях.

Про кращих друзів Марцінкевича, Шеремети та Дейнеки – Ткаченко Артема, який очолює внутрішню безпеку у Волинській області та Шведа Євгенія, якщо судити з мого сна, іще той постановщик. Усі вони «постановщики» в інтересах власної кишені.

Уся ця компанія імені Дейнеко-Шеремети дивним чином розміщена та розкинута на Закарпатській області, на Волині, Чернівцях, у Львівській області. Дивним чином так збігається, що всі вони знайомі між собою, та всі вони мають дотичність о легких літаків, всі вони мають дотичність до скандалів з пропуском великої кількості ящиків цигарок, проведенням великої кількості нелегальних мігрантів. Водночас новий очільник прикордонної служби України начебто не помічає та не чує. Не чує він і про сексуальні скандали, про системні домагання до військовослужбовців. Не чує і не хоче чути, чи йому просто не подають цю інформацію», – зазначає у відео Іван Спринський.

Також громадський активіст Іван Спринський звернувся, до представників правоохоронних органів з проханням розслідувати згадані факти, а також висловив готовність надати докладну інформацію про корупцію на кордоні. «Я сподіваюсь, що НАБУ, Генеральна прокуратура, візьме до уваги не лише мої відео, а візьме до уваги чіткий фактаж з вказаними датами, годинами, змінами, дійових осіб, їх мети, усе що нам надали власні джерела яким ми так і не встановили. Але дивним чином ці факти підтверджуються. Це свідчить, що в прикордонній службі залишились іще правдиві офіцери, котрі вважають, що з кордону не можна робити базар, набивати власну кишеню, а також підігрувати московитам залишаючи кордон оголеним, займатись перекиданням літаками цигарок та переводити нелегалів через кордон», – зазначив Іван Спринський.

«Я закликаю усю цю гопкомпанію написати рапорт на звільнення і гідно піти. Продовження цього відео буде іще цікавішим.

Я закликаю усіх чоловіків-прикордоників, я знаю, що 80% із вас достойні, які дійсно захищають наш кордон, я впевнений ви зможете надати інформацію аби зупинити це свавілля керівництва ДСПУ. Звертаюсь також до жінок-прикордониць: уже величезна кількість жінок-військовослужбовців надали ту чи іншу інформацію про домагання не лише Римарчука, але й інших офіцерів з вищого керівництва прикордонної служби. Лише від вас залежить чи ви будете мовчати, чи надаватимете інформацію аби це зупинити», – завершив своє відео громадський активіст Іван Спринський.

категорії
Новини

Публікації по темі