Керівництво Західного регіонального управління ДПСУ чинить сексуальне насильство щодо підлеглих

Керівник Мукачівського прикордонного загону, що входить у структуру Західного регіонального управління Держпрокоронслужби, Ігор Римарчук домагався до прикордонниці, обіцяючи посаду на митному пості «Лужанка». Його переписку та записи дзвінків опублікували...

Керівник Мукачівського прикордонного загону, що входить у структуру Західного регіонального управління Держпрокоронслужби, Ігор Римарчук домагався до прикордонниці, обіцяючи посаду на митному пості «Лужанка». Його переписку та записи дзвінків опублікували громадські активісти.

З переписки зрозуміло, що Ігор Римирчук, керівник Мукачівського прикордонного загону, що був призначений на посаду у січні 2021 року, близько першої ночі пропонував зустріч у себе вдома прикордонниці. В переписці він обіцяв на зустрічі вирішити питання її поновлення на роботу на митному пості «Лужанка». При цьому він просив приїхати без чоловіка, котрому начебто не потрібно про це знати.

Натомість в розмові із чоловіком жертви домагань, Ігор Римарчук почав стверджувати, що у нього не було інтимних стосунків з його дружиною, а також заперечував сам факт нічних дзвінків та переписки з пропозицією зустрітись.

Водночас Римарчук визнав, що знає її та його попросили вирішити питання з її службою на митному пості «Лужанка», з котрого прикордонницю начебто звільнили через хабарництво.

«Керівник мукачівсього загону Римарчук домагався до прикордонниці, а Румянцев спостерігав. Припускав, що Римарчук з Румянцевим голодні не лише на гроші, а то виявляється і на любофффф. Аудіо записи котрі залишили співчуваючи бардаку серед прикордонників невідомі громадяни я люб’язно надам на звернення Внутрішньої безпеки західного регіонального управління», – зазначив громадський активіст Іван Спринський.

Також активісти зазначають, що випадки сексуальних домагань до підлеглих з боку керівництва Західного регіонального управління ДПСУ та його структурних підрозділів мають систематичний характер.

Невдовзі активісти планують опублікувати факти інших випадків домагань до працівниць Державної прикордонної служби України.

категорії
Новини

Публікації по темі