Корупція в Держпраці: Клан Шпєликів-Єзерських. Продовження

Видання “Справа №омер” опублікувала матеріал про чинну начальницю Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці Єзерську Оксану Іванівну, її кар’єрний шлях, сім`ю та здобутки. Цей матеріал став продовженням...

Видання “Справа №омер” опублікувала матеріал про чинну начальницю Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці Єзерську Оксану Іванівну, її кар’єрний шлях, сім`ю та здобутки. Цей матеріал став продовженням попередньої публікації “З ПАНЧІШНОГО ЦЕХУ В КЕРІВНИКИ ЗАХІДНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРАЦІ“.

Як стало відомо, в середу 12 квітня правоохоронні органи провели обшук в ТОВ «Навчальний центр ЛТД» що знаходиться у Львові на вул. Сахарова 41. Візит правоохоронців повязаний з нещодавнім затриманням одного з експертів Західного експертно-технічного центру Держпраці, за фактом вимагання хабаря. Наразі правоохоронці перевіряють діяльність усього підрозділу.

Нагадаємо, що Західний ЕТЦ очолює Михайло Шпєлик. Окрім цього, він також повністю контролює роботу Навчального центру ЛТД. Затримання й обшуки викликають ґрунтовну підозру, що саме Шпєлик координує корупційну вертикаль даних структур, і саме з його відома та розпорядження здійснюється неправомірна діяльність.

Нещодавно, Фонд Держмайна продав єдиний майновий комплекс Західного ЕТЦ новому власнику, який наразі оформляє всі необхідні документи, щоб підприємство запрацювало. Однак, поки що Західне ЕТЦ ще здійснює діяльність під керівництвом Михайла Шпєлика, який цільово намагається перевести усіх клієнтів на  ТОВ «Навчальний центр ЛТД».

До речі, примітним є той факт, що за тією ж адресою, де знаходиться ТОВ «Навчальний центр ЛТД» також розміщується ще один навчальний центр ТОВ «Міжнародний науково-технічний центр з оцінки та сертифікації» де засновником є Володимир Никифорець — тесть Михайла Шпєлика. Цікаво, чи Михайло Шпєлик повідомляв НАЗК  про наявний конфлікт інтересів… чи марно сподівався, що сімейний підряд вдасться зберегти  у таємниці.

Окрім цього, в зоні ризику також може опинитись керівниця Західного міжрегіонального управління держпраці Оксана Єзерська, оскільки разом зі Шпєликом її поєднують не лише тісні дружні звязки, а й взаємна участь в корупційних схемах на спільному напрямку діяльності Західного ЕТЦ Держпраці та Західного МУ Держпраці.

З власних джерел знаємо, що вчора 13 квітня Єзерська вирушила на Волинь. Попередньо відомо, що основна ціль відрядження — збір данини, з підконтрольних регіонів. Кінцева станція в маршруті Єзерської — Державна служба з питань праці, де вона планує передати 1млн $ свому керівнику Дегнері Ігорю Анатолійовичу. В обмін на що саме, достеменно поки невідомо, однак є дві основні версії:

1) Гарантії захисту позицій Єзерської, навіть якщо вона потрапить в поле діяльності правоохоронців;

2) У Єзерської добігає кінця випробувальний термін перебування на посаді і їй потрібні гарантії, що вона залишиться.

Що нам відомо точно — це те, що невдовзі правоохоронці все ж наведуть порядок і в Західному ЕТЦ Держпраці та в Західному МУ Держпраці, тож наполегливо рекомендуємо регіональним заступникам Єзерської, замість сплати данини “токсичній” начальниці, краще інвестувати у фахових адвокатів, які дуже скоро знадобляться усім причетним у цій структурі. А пану Дегнері, радимо двічі подумати, перш ніж найближчим часом приймати у себе Оксану Єзерську.

Видання Справа №омер”  зазначає, громадська організація “Рабів до Раю не пускають” в особі її керівника Івана Спринського, виявила бажання дати розголос цій історії. Тож, якщо у вас є інформація, яка може допомогти притягнути до відповідальності Михайла Шпєлика, Оксану Єзерську, Руслана Єзерського та усіх інших хто пов`язаний з їхньою злочинною діяльністю, просимо надсилати інформацію на whatsapp Івана Спринського за номером +38 068 858 3663 (лише Whatsapp)

категорії
Новини

Публікації по темі