На Львівщині триває будівництво газопроводу, що з’єднає систему Польщі та України

Будівництво газопроводу "Дроздовичі-Більче-Волиця" дозволить європейським країнам зберігати свій газ в українських газосховищах.

У Львівській області триває робота із реалізації інвестиційного проекту будівництва газопроводу-інтерконектору «Дроздовичі-Більче-Волиця».

Про це повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

Новий газопровід з’єднає газову систему Польщі і України, що  дозволить європейським країнам зберігати свій газ в українських газосховищах. Це в свою чергу збільшить надходження до бюджетів.

Поки що триває підготовчий етап: укладення з власниками земельних ділянок договорів, земельних сервітутів та проведення державної реєстрації, інвентаризація земельних ділянок державної та комунальної власності та внесення до Державного земельного кадастру тощо.

Проект з будівництва газопроводу-інтерконектору «Дроздовичі-Більче-Волиця» є частиною інвестиційного міжнародного проекту будівництва газопроводу Республіка Польща – Україна, який спрямований на з᾽єднання СПГ терміналу у Свіноуйсьце з країнами Центральної та Східної Європи через транспортні системи окремих країн і транскордонні інтерконектори.

Нагадаємо, за тиждень пільгові категорії контрагентів заборгували “Нафтогазу” 1,1 млн ​​грн, тобто загальний борг став більшим на 1,9% за і сягнув 63,6 млрд грн.

категорії
Новини

Публікації по темі