Обличчя поліції України/ДСР : ґвалтівники, викрадачі людей, побиття жінок-адвокатів, рейдерство

Нещодавно у ЗМІ опублікованно інформацію про проходження співбесіди на посаду керівника УСР/ДСР у Київській області кримінально відомого Мартиненок Дмитра Олексійовича (прізвисько «Гусь»). Співбесіда триває і громадськості не зрозуміло як...

Нещодавно у ЗМІ опублікованно інформацію про проходження співбесіди на посаду керівника УСР/ДСР у Київській області кримінально відомого Мартиненок Дмитра Олексійовича (прізвисько «Гусь»).

Співбесіда триває і громадськості не зрозуміло як  такий «правоохоронний об’єкт» Мартиненок Д.О. може далі рухатись по кар’єрних сходах в поліції України. Адже, зґвалтування жінки в м. Одеса, гучне затримання поліціанта в м. Одеса після злочину зґвалтування, побиття жінки адвоката в м. Києві, п’яна  драка в ресторані «Свіча» в м. Одеса з погрозами в розправі громадян силами МВС,  викрадання людини в м. Одеса – і весь цей кримінал вчинений особисто Мартиненок Д.О. – як обличчя поліції України.

Невже поліція України має обличчя ґвалтівників, викрадачів людей, побиття жінок, тощо – які використовують систему МВС для вчинення злочинів ?  Чи така поліція потрібна громадянам України ?   Це брудна пляма в очах громадян України.

Відповідне інформаційне повідомлення буде направлено Президенту України, міністру МВС України, в ряд Європейських інституцій – для розуміння на що виділяється матеріальна допомога організацій  ЄС  і США і  як виглядає обличчя МВС і поліції України: ґвалтівники, викрадачі людей, побиття жінок-адвокатів, рейдерство.

Кадри вирішують все :  Мартиненок Дмитро Олексійович –  колишній керівник Одеського управління внутрішньої безпеки Національної поліції України.

Епізод зґвалтування дівчини : 22-річний Мартиненок Д.О. кар’єрний старт в органах поліції почав із зґвалтування дівчини, одеситки – працівниці бару «Бінго», в рамках якого його було затримано працівниками Приморського РВ в м. Одеса ГУ НП в Одеській області. Наявне кримінальне провадження у реєстрі ЄРДР, правова кваліфікація ст.152 Кримінального кодексу України «Зґвалтування»: карається позбавленням волі на строк від трьох до п’яти років. Однак, подальша доля кримінальної справи про зґвалтування дівчини «загубилася» в аналах Прокуратури м. Одеса.

Громадськість розуміє, що після відсутності законної реакції керівництва МВС і поліції – поліція має право ґвалтувати жінок і дітей – адже керівництво поліції заохочує такі злочини і таких працівників поліції для роботи в системі МВС.

В даній ситуації не зрозуміло яким чином здійснюють кадрово-внутрішню  перевірку в органи внутрішніх справ, оскільки в очах громадян України згідно вимог закону – працівник поліції це особа, яка дотримується і поважає закон і свободи людини, честь держави.  Однак, Мартиненок Д.О. не є особо, яка відповідає даним критеріям. Навпаки, порушення кримінального закону є нормою.

Батько Мартиненок Олексій це пенсіонер МВС, працював в далекі роки керівником спец. підрозділу «Беркут».

Попри належність до міліцейського сімейства син Мартиненок Дмитро сміливо міг ґвалтувати дівчат, вчиняти інші ганебні речі, порушувати закон.

Як повідомляє ресурс hrabro,  Мартиненок Дмитро надивившись фільмів і  використовуючи минулі зв’язки батька – вирішив покривати свою незаконну діяльність шляхом здійснення службової діяльності в органах МВС України. Безпечніше порушувати закон в погонах системи МВС.

Так, від 2007 року в органах міліції, працюючи в УБОЗ у відділі економіки, сприяв міліцейському вимаганню і рейдерству, брав участь у заздалегідь незаконних обшуках у Одеських підприємців 2011-2013 років, вимагав грошові кошти.

Одесити пам’ятають гучну справу «Стальканата», в якій згідно з інформацією  Мартиненок Дмитро оперативно супроводжував цю фальшиву «липу», яка навіть за часів Януковича В.Ф. закінчилася кримінальним провадженням проти слідчого. http://hrabro.com/92901

Після революції Майдану  основна кримінальна діяльність у незрозумілий спосіб перейшла до нової реформованої Національної поліції України.  Ми пам’ятаємо, назва органу змінилася – суть не змінилася: кадри і репутація МВС є головними.

Не забуте зґвалтування дівчини, фальсифікація кримінальних справ, вимагання, жадоба грошей, викрадення людини і побиття активістів, розкрилися і інші кримінальні таланти Дмитра Мартиненок.  Можливо змінити одяг, автомобіль, однак, кримінальну поведінку і сутність  людини змінити неможливо.

Мартиненок Д.О. звик жити розкішно, відвідувати ресторани, купувати коштовні автомобілі, первинно за грошової підтримки батька, надалі за скромну заробітну платню працівника поліції. Однак, оформлювати даний «поліцейський-ґвалтівник» власність на своє прізвище, ім’я та по-батькові сміливості не вистачає. Для даних цілей він використовує членів родини: мати, сестру.

Автомобілі Мартиненок Д.О. (власність і використання):

– TOYOTA Sequoia, 2008 р.в., чорного кольору, д/з ВН 7777 ВВ;

– PORSCHE Cayenne, 2010 р.в., чорного кольору, д/з НН7777ОО;

– INFINITY FX 35, 2006 р.в.;

– CHEVROLET Aveo, 2007 р.в.

Нерухомість Мартиненок Д.О. (власність і використання):

З 22.11.2006 р. є власником квартири в м. Одеса (54.3 кв. м.), використовує квартиру в м. Одеса, ЖК «Аркадія Плаза» (71.3 кв.м.), житловий будинок (101.4 кв. м.), через підставних осіб є власником земельної ділянки в елітному містечку «Совіньйон», де збудований приватний будинок, тощо.

Мартиненок Д.О. банки: має депозит у «Приват Банку» понад 250 000, загальна вартість статків складає більше 720 000 грн.

Проведене журналістське розслідування доводить: заробітна платня в працівника поліції є, однак, не відповідає офіційним доходам, майно явно придбане за сумісну кримінальну діяльність, яка є брудною плямою на погонах поліції у Мартиненок Дмитра Олексійовича.

– П’яний дебош в елітному ресторані:  Іщенко Іван колишній керівник громадської безпеки ГУ НП в Одеській області, працівники прокуратури, літо, 2017 р., елітний ресторан «Свіча» в м. Одеса (нині, ресторан «Юг»), перебравши алкогольних напоїв здійснили конфлікт з відвідувачами вірменської, азербайджанської діаспори. Мартиненок Д.О. почав демонструвати своє службове посвідчення і погрози проблем з поліцією. Враховуючи, що вказані діє Мартиненок Д.О.  були незаконними – горе-правоохоронців викинули в ресторану, в момент викидування з ресторану останні зазнали тілесних ушкоджень, оскільки перебували в стані алкогольного сп’яніння. Неродивий горе-поліціянт Мартиненок Д.О.  почав мстити і влітку 2017 р. у осіб, які не дозволили поліціянту використати службове становище в ресторані «Свіча» та порушувати закон, було проведено обшуки і підкинуто зброю і патрони.

Завершення історії в ресторані «Свіча»: Влітку, 2017 року  як повідомляли одеські інтернет-ЗМІ, відомому одеському контрабандисту і поліцейському Мартиненок Д.О. спалили круту автівку Тойота Секвойя.

Спалена Тойота Дмитра Мартиненок, яка коштує значно більше отриманої заробітної плати в поліції

Боротьба з перевертнями в поліцейських погонах здійснюється у незвичний спосіб, а саме: «дахує» орг.злочинне угруповання «Самсон», отримує від кримінальників хабарі та іншу неправомірну вигоду, приховує доходи (на той час лише на депозиті Приватбанку у пана Дмитра Мартиненока «зростало» понад 700 тисяч гривень, а в плані автотранспорту нелегка поліцейська доля нагородила Тойотою Секвоя, Прошем Каен). Грошові надходження це не офіційна зарплата поліціянта, а звичайна благодійна допомога. Отже, якщо стисло, 2018 рік був хлібним для Мартиненок Д.О.

Мартиненок Дмитро — поліціянт в спортивному костюмі

Схвильовані такими гучними «успіхами» Мартиненок Д.О. на ниві правоохоронної діяльності, одеські активісти поскаржилися 17 травня 2018 року Міністру МВС Авакову А.Б., а «злопам’ятні» журналісти сміхотливо відзначили його  вміння фокусника – під носом у керівника спершу додавати колег з поліції у чорний список Внутрішньої безпеки, а потім той список ну абсолютно безкоштовно підчищати. Аж до того, що список худнув у рази, а гаманець у Мартиненок Дмитра зростав, незаконно.

Вказана діяльність активістів не залишилася непрощеною з боку Мартиненок Дмитра Олексійовича. Непублічно, проте досить помітно і боляче для самих активістів  «поборювач» перевертнів, Мартиненок Д.О. використовуючи грубу свою фізичну силу і підлеглих, вийшов на стежину війни з громадськістю.

На щастя, інтернет сторінки сервісу Ютуб не горять, тож тут :

На відео добре  видно, як поліціянти у цивільному силоміць  разом із Мартиненок Д.О., з застосуванням фізичної сили, проти волі особи, затягують активіста-добровольця у будову на вул. Буніна, 37, в м. Одеса, де розташовано підрозділ  внутрішньої безпеки Національної поліції ГУ НП в Одеській області. Незаконне позбавлення волі і викрадення людини. Такі дії є злочинними, вчиненими працівником поліції проти волі особи: ст.146 Кримінального кодексу позбавлення волі до 5 або 10 років в залежності від наслідків.

2020 рік: Мартиненок Д.О. змінює місце роботи на Департамент стратегічних розслідувань  Національної поліції України в м. Києві . Продовжує кримінальну діяльність.

Однак, як ми пам’ятаємо, не забуте зґвалтування дівчини, фальсифікація кримінальних справ, вимагання, викрадення людини і побиття активістів, жадоба грошей, кримінальний «дах» бізнесу, незадеклароване коштовне майно, набуте кримінальним шляхом. Можливо змінити одяг, автомобіль, однак, кримінальну поведінку і сутність  людини змінити неможливо.

Кримінальна поведінка  від імені ДСР Національної поліції України Мартиненок Дмитра:  знову побиття особи, знову побиття дівчини продовжуються, знову вимагання.

Складається враження, що фізичної сили поліціянту Мартиненок Д.О. вистачає виключно на здійснення  побиття і ґвалтування жінок. Оскільки, як журналістам стало відомо, від чоловіків Мартиненок Д.О. отримає лише тілесні ушкодження і спалені автівки.

Так, в 2020 р. сором з числа працівників поліції – Мартиненок Д.О.  згідно інформації в ЗМІ та відео доказів,  які зберігаються на  інтернет сторінці сервісу  Ютуб,  відомому київському адвокату Ларисі Криворучко, було нанесено від Мартиненок Д.О. численні тілесні ушкодження, відбувались погрози фізичною розправою;   дівчину побито під час захисту її клієнтів. Автомобіль адвоката Мартиненок Д.О. бив ногами, царапав ключами, малював непристойні речі на капоті автомобілю, незаконно відчиняв двері автомобілю, поводив себе як кандидат кримінальної статті хуліганство. Адвокатом отримано збитки на ремонт автомобілю близько 1 млн. гривень, речі з автомобілю зникли.

Внаслідок побиття поліцією, адвокат Лариса Криворучко має діагноз Закрита ЧМТ та струс головного мозку

Адвокат Криворучко звернулася зі скаргами на побиття  під час виконання нею професійних обов’язків. Медики зафіксували численні гематоми і синці, нудоту з домішками жовчі внаслідок побиття. Адвоката Мартиненок Д.О. бив у голову і по всьому тілу.

На сьогодні, Державне бюро розслідувань  особу нападника встановило. Ним виявився керівник підрозділу Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції МВС України :   Дмитро Олексійович Мартиненок –  працівник поліції ДСР – Департамент стратегічних розслідувань.

 

Працівник поліції Мартиненок Д.О. – ганьба і брудна пляма правоохоронної системи України. vyboranema.in.ua

 

категорії
Новини

Публікації по темі