Прокуратура ініціює перед судом питання законності забудови AVALON

Попередньо з’ясували, що земельна ділянка, яка забудовується, в жовтні 2014 року, без достатніх підстав, перейшла з власності львів’ян у приватну.

Прокуратура вимагатиме у львівських забудовників законного оформлення всіх документів, аби не постраждали люди та міський бюджет.

Про це написала прокурор Львівської області, Ірина Діденко, на своїй сторінці в Facebook.

Прокуратура ініціює перед судом питання законності забудови на вул. Липинського у м. Львові. Попередньо з’ясували, що земельна ділянка, яка забудовується, в жовтні 2014 року, без достатніх підстав, перейшла з власності львів’ян у приватну.

Як наслідок, люди, які інвестують у будівництво квартир, можуть залишитись ошуканими, а міський бюджет вже 5 років недоотримує кошти.

Щоб запобігти незаконному відчуженню землі міста в інтересах міськради прокуратурою скеровано до суду позов щодо витребування з незаконного володіння вказаної земельної ділянки.

Учора, за клопотанням прокуратури, суд наклав арешт та заборонив відчуження та розпорядження цією землею.

Як пише прокурор Львіської області, законність забудов передує гарантії майбутнім власникам житла у нерухомості їх прав на майно та вкладені кошти, також – це надходження грошей в бюджет і запорука збереження архітектури міста і його безпечності.

 

категорії
Новини

Публікації по темі