Сайт на мільйон – Львівська міська рада замовить новий туристичний портал

Майже за 1 млн гривень створять веб-сайт інформаційного порталу «Lviv Travel».

7 вересня на сайті публічних закупівель Prozorro розмістили тендер з розробки веб-сайту інформаційного порталу «Lviv Travel».

Львівське комунальне некомерційне підприємство “Центр розвитку туризму м. Львова” планує витратити на розробку сайту 985 тисяч гривень.

За цю суму, сайт буде включати в себе інформацію про місцеву культуру та історію міста Львів, актуальні події, топові місця, музеї та театри, громадські місця та парки. Також завдяки сайту можна буде планувати подорожі та переглядати актуальну інформацію про львівський бізнес.

Додамо, що наразі, цю інформацію можна переглянути на «старому» офіційному туристичному сайті міста.

Згідно з технічною документацією обов’язковою умовою при оформленні порталу є дотримання всіх правил ергономіки, інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, що дозволить користувачам відчувати себе максимально комфортно при використанні ресурсу.

Інтерфейс порталу буде мати дві мови: українську та англійську.

Втім варто зазначити, що вартість робіт з створення сайту, викликає певні зауваження. «Згідно технічної документації, такий об’єм програмування буде коштувати приблизно 5000 доларів. Але, у документації також описана і графічна робота. На відміну від програмної частини, де все можна умовно поділити на певні категорії, де все можна приблизно оцінити, з графічною роботою зробити це важче. У кожної студії індивідуальні розцінки.», – прокоментував веб-майстер Юрій Поляков.

У центрі розвитку туризму впевнені, що портал буде сприяти підвищенню туристичної привабливості та покращення якості надання та доступності туристичних послуг.

Кінцевий строк подання тендерних пропозицій закінчується 25 вересня 2018 року, а аукціон почнеться вже наступного дня.
Сайт повинен почати функціонувати до кінця цього року.

категорії
Новини

Публікації по темі