Сервісні центри МВС з 12 травня повертаються до звичайного режиму роботи

Сервісні центри Міністерства внутрішніх справ та Державна міграційна служба з 12 травня повертаються до звичайного режиму роботи у зв'язку з пом'якшенням карантину в країні.

Сервісні центри Міністерства внутрішніх справ та Державна міграційна служба з 12 травня повертаються до звичайного режиму роботи у зв’язку з пом’якшенням карантину в країні.

Про це повідомляє пресслужба МВС.

«Територіальні підрозділи Державної міграційної служби та центри обслуговування громадян „Паспортний сервіс“ планують розширити графіки роботи і збільшити кількість послуг, які будуть надаватися громадянам України, іноземцям та особам без громадянства», — йдеться в повідомленні відомства.

Крім того, надання послуг буде здійснюватися з дотриманням вимог перебування однієї особи на 10 кв. м, робочі місця працівників обладнані захисною перегородкою, будуть проводитися термометрія та дезінфекція приміщень.

В той же час не будуть допускатися працівники і відвідувачі, які мають ознаки респіраторних захворювань або без наявності захисної маски.

Раніше повідомлялося, що уряд скасує перші карантинні обмеження з 11 травня.

Так, з 11 травня плануються наступні пом’якшення: відкриття парків, скверів, зон відпочинку, салонів краси, літніх майданчиків закладів харчування, бібліотек, музеїв.

Читайте нас у Telegram.

категорії
Новини

Публікації по темі