Спринський зробив заяву, що заступник керівника СБУ Львівщини збирає побори на митниці

Сьогодні СБУ разом із Львівською прокуратурою викрили схему вимагання та отримання хабарів посадовими особами МП «Яворів» ПП «Краківець» Львівської митниці Держмитслужби. “Отож снився сон “… видно і відомо, що...
Сьогодні СБУ разом із Львівською прокуратурою викрили схему вимагання та отримання хабарів посадовими особами МП «Яворів» ПП «Краківець» Львівської митниці Держмитслужби.
“Отож снився сон “… видно і відомо, що один із заступників керівника УСБУ у Львівській області Кононенко Сергій після роботи в органах СБУ у м. Києві, де працював разом з окремими тепер працівниками Львівської митниці, так от Кононенко із спільниками збирає “касу” з митних постів Львівської області. А прикривають дрібними затриманнями це все, типу боротьбою з контрабандою, дурять всіх, звісно хочу вірити, що керівник СБУ Львівської області не в курсі данного факту але точно розпочне з дня на день розслідування, може бути єдина причина що не розпочне, щоб не вийти на себе. В кінцевому результаті одне з двох, або Кононенко збирає данину і плювати він хотів на вказівки президента зупинити побори або ж президенту доповідають, що все ок, а насправді вважають, що “поки лоху заходить, то можна розповідати про боротьбу збираючи гроші”, – зазначив громадський активіст Іван Спринський.

 

категорії
Новини

Публікації по темі