Стало відомо, яку багатоповерхівку можуть побудувати біля мед. університету у Львові

Багатоповерхівка будуватиметься поруч з пам’яткою архітектури місцевого значення – корпусу Львівського медичного університету ім. Данила Галицького

Сьогодні, 3 серпня, під час засідання виконавчого комітету Львівської міської ради відбулись публічні слухання щодо можливого будівництва 6-поверхового житлового будинку на вулиці Пекарській, поряд з корпусом нормальної анатомії ЛНМУ ім. Данила Галицького

Проект детального плану території, який передбачає можливість будівництва нового житлового будинку, презентували його автори – Юрій Столяров та Антон Коломєйцев. За словами архітекторів, до Львівської міської ради надійшло звернення від нинішніх користувачів земельною ділянкою – автогаражного кооперативу «Під горою медик», про можливість будівництва 6-поверхового будинку на місці 53 гаражів.

Нове будівництво, за словами авторів ДПТ, дозволить зробити новий заїзд з вулиці Пекарської, який є  занадто вузьким для пожежної спецтехніки. Через це існує ризик, що у випадку надзвичайної ситуації пожежні машини не зможуть під’їхати до корпусу нормальної анатомії медичного університету.

Викладацький колектив медичного університету і студенти, які були присутні на слуханнях, виступили проти сусідства з новобудовою. За словами проректора з науково-педагогічної роботи вишу Анатолія Магльованого, нове будівництво зашкодить сусіднім будівлям медичного університету.

Нагадаємо, що Львівський медичний університет імені Данила Галицького раніше повідомляв, що не надавав згоду на побудову шестиповерхового житлового будинку поблизу одного з корпусів університету на Пекарській вулиці.

категорії
Новини

Публікації по темі