Три підприємства на Львівщині оштрафували за забруднення довкілля

Підприємства повинні відшкодувати збитки за шкоду довкіллю.

Під приціл Державної екологічної інспекції Львівщини попали такі підприємства: ТзОВ «Компанія Орфей», ТзОВ «Науково-виробниче підприємство «Еконафтогаз», НГВУ «Бориславнафтогаз». Підприємства повинні відшкодувати збитки за забруднення довкілля.

Про це повідомили на офіційному сайті Державної екологічної інспекції Львівської області.

Підприємству ТзОВ «Науково-виробниче підприємство «Еконафтогаз» пред’явили претензію через забруднення нафтопродуктами шести земельних ділянок загальною площею 336 кв. м., які знаходяться в межах м. Борислав. Штраф становить 199 тисяч гривень.

ТзОВ «Компанія Орфей» повинне виплатити штраф у розмірі 65 тисяч гривень. У 2017 році під час проведення планової перевірки підприємства Інспекція встановила, що викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел здійснюються суб’єктом господарювання без відповідного дозволу, виданого спеціально уповноваженим органом виконавчої влади. У 2018 році підприємство отримало дозвіл, проте за період бездозвільної діяльності, підприємству було нараховано збитки.

У вересні Державна екологічна інспекція у Львівській області на підставі звернення жителів міста Борислав провела заходи державного нагляду на предмет дотримання вимог природоохоронного законодавства НГВУ «Бориславнафтогаз» ПАТ «Укрнафта».

Було встановлено порушення підприємством умов Дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами викидів. У результаті керівника підприємства було притягнуто до адміністративної відповідальності.

категорії
Новини

Публікації по темі