У Львівській школі № 97 відремонтують басейн

У рамках Громадського бюджету на території школи № 97 облаштували футбольне поле, баскетбольне поле і воркаут-майданчик на загальну суму 6,3 млн грн. На наступний рік управління освіти планує облаштувати тут...

У рамках Громадського бюджету на території школи № 97 облаштували футбольне поле, баскетбольне поле і воркаут-майданчик на загальну суму 6,3 млн грн. На наступний рік управління освіти планує облаштувати тут ще один майданчик та доріжки, а також відремонтувати сходи і басейн.

Зазначимо, що перший стадіон було зроблено коштом міста. По другому стадіону зараз виготовляють проектно-кошторисну документацію. Має бути зроблене покриття доріжки, мініфутбольне поле, штучний полив трави. Також було домовлено, що місто передбачить кошти на басейн для цієї школи.

«Ці проекти, які хоче реалізувати школа, — це дуже круті проекти: спортивні поля, футбольне поле, басейн, благоустрій території. Якщо виконаємо ще всі роботи по дорогах і біля лікарень — цей мікрорайон оживе», — наголосив Андрій Садовий, мер Львова.

У загальному у 2015−2020 роках на школу виділили 9,3 млн грн:

6,3 млн грн — три згадані вище майданчики;

3 млн грн — заміна санвузлів та вікон, ремонт спортивного залу, закупівля техніки тощо.

категорії
Новини

Публікації по темі

Новини