У Львові викрили конвертаційний центр з оборотом близько 1,7 млрд грн

У Львові викрили конвертаційний центр з оборот близько 1,7 млрд грн

У Львові припинено діяльність центру мінімізації податкових платежів на території Львова, повідомляє Львівська обласна прокуратура.

Встановлено, що ряд пов’язаних підприємств, шляхом проведення імпортних операцій з придбання продовольчих товарів, формували податковий кредит, при цьому реалізовуючи їх за готівку без фактичного відображення в податковому та бухгалтерському обліках. У подальшому, через підробку фінансово-господарської документації, відображалася «безтоварна» реалізація ввезеного товару та безпідставно формувався податковий кредит для «ризикових» суб’єктів господарської діяльності.

Загальний оборот підприємств, залучених до протиправної діяльності, за період 2019-2020 років становив близько 1,7 млрд грн.

У ході проведення 5 обшуків у офісних приміщеннях, що входили до складу конвертаційного центру, вилучено 5 млн грн необлікованих готівкових коштів, 102 печатки юридичних осіб, комп’ютерну техніку та «чорнову бухгалтерію».

Зазначається, що заходи з викриття здійснювалися прокуратурою спільно з працівниками слідчого та оперативного управлінь Головного управління Державної фіскальної служби у Львівській області.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу від 15000 до 25000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років з конфіскацією майна.

категорії
Новини

Публікації по темі