Викривач корупції у прикордонній службі Іван Спринський повідомив про переслідування з боку керівництва ДПСУ

Громадський активіст Іван Спринський опублікував відео, де розповідає свої «сни» з фактами корупції та незаконних призначень у Державній прикордонній службі України. «Дейнеко та Шерема та організована злочинна група що...

Громадський активіст Іван Спринський опублікував відео, де розповідає свої «сни» з фактами корупції та незаконних призначень у Державній прикордонній службі України.

«Дейнеко та Шерема та організована злочинна група що очолює Державну прикордонну службу просто впали в агонію. Вони розуміють що їх дні на посадах уже пораховано. Що вони почали в цій агонії робити? Почали використовувати цілі військові частини для відстежування мого розпорядку дня, для відстежування контактів, переміщень, зламали особисті електронні адреси, і я думаю це не завершення», – заявив громадський активіст Іван Спринский.

Він також розповів у своєму відео про нові факти корупції у ДПСУ. «Мені приснився вірний пес Дейнеки, який використовує методи негласних оперативно-розшукових заходів, для того, щоб проти незгодних з корупцією, тотальним свавіллям та поборами, правдивих офіцерів, після організації щодо них провокацій, зробити фігурантами кримінальних справ. Усе робиться для того, щоб не залишились серед прикордонників людей, які мають за мету дійсно захищати кордон», – зазначає Іван Спринський.

Також він розповів про військову частину 14-84. «Ту військову частину очолює колишній мент Віталій Мацак, котрий пропрацювавши в поліції вирішив не проходячи строкової служби, не побувавши в АТО, що він військовослужбовець і захисник кордону. Про службу керівника головного оперативного центру документування Мацака Віталія в АТО слід зупинитись докладніше: не маючи жодної виданої табельної зброї, жодного обмундирування, взагалі нічого не маючи, таке враження що Мацак в Краматорськ їхав у спортивному костюмі, з рушниками для банних процедур навіть не знаю чи він брав із собою шезлонг. Пробув він там три тижні в готелях, в кав’ярнях, в ресторанах, але точно не захищаючи державний кордон. Певно він відчув що більше як три тижні в Краматорську не слід перебувати і повернувся до Киева.

Що ж він робив в Києві і які доручення зараз виконує у Дейнеки? А доручення дуже прості. Збір та аналіз інформації, шантаж, підкуп, все що завгодно аби вберегти гідру організованої злочинної групи Дейнеку», – підсумував Іван Спринський.

Також він зазначив, що є сподівання лише на дії РНБО, котра єдина лише може дати раду з тим, що прикордонна служба перетворилась на приватну структуру.

«Окрім вище наведеного є і позитив. Мої «сни» щодень, тим більше стають реальністю. З власних джерел ми отримали документ який підписав Дейнека про протидію жіночому насильству. Це лише початок кінця Римарчука, та всіх хто вчиняє злочини в Прикордонній службі. Бо взаємозв’язок буде наступний: кожен черговий мій сон, буде призводити до того, що негідники будуть вилітати геть з прикордонної служби Ми точно зробимо нову прикордонну службу, та яка здатна буде захищати кордон», – додав Іван Спринський.

категорії
Новини

Публікації по темі