Воїн з Львівщини загинув на фронті: у нього залишилось двоє дітей

Загинув під час виконання бойового завдання

У середу, 5 квітня, на війні загинув Олександр Бондарук родом із села Зимна Вода.

Про це повідомила Зимноводівська сільська рада територіальної громади.

Чоловік пішов на фронт добровольцем і загинув під  час виконання бойового завдання.Чин поховання відбудеться 11 квітня о 12:00.

У 36-літнього героя залишились дружина, двоє дітей, мама та брат.

“Олександр Бондарук жив у Зимній Воді та пішов добровольцем і до останнього був воїном захищаючи Бахмут. Від 5 квітня 2023 року БУДЕ тепер НАЗАВЖДИ З НАМИ! Честь. Загинув від осколкового поранення у серце. Чин поховання 11 квітня о 12.00, Зимна вода, церква Петра і Павла вул. Львівська.

Коротко про Олександра., він мав бронь як машиніст на залізниці., матір що потребувала догляду, йому ніхто не вручав повістки, мав дружину і двох дітей., весною 2022 його рідного брата поранили на фронті, брата котрому теж ніхто не вручав повістки той сам повернувся з Польщі через день після початку вторгнення, і от після поранення брата Олександр добровільно пішов служити у 125 ТРО., ЗИМОЮ 2022 почався його Бахмут., як командира відділення відрядили спочатку до 93 бригади., останній місяць до 95 ДШБ., вже в лютому 2023 між виїздами у Бахмут., маючи обмороження., важкий бронхіт., та непростий стан зі здоров’ям він ні на хвилину навіть чути не хотів про вихід., «а як же я залишу хлопців…?», лунало на пропозиції підлікуватись у госпіталі., і все робив останні рази якось легко., з такою посмішкою., знаєте??? Вона буває лише тоді коли вже все розуміють… тільки коли ти таку посмішку помічаєш вже знаючи її., ти себе заспокоюєш., «ні це не вона, це не «та сама» посмішка, він точно повинен залишитись живим…»., ВІН ЗАЛИШАЄТЬСЯ ЖИВИМ., ВІН Є НАЗАВЖДИ ПОРУЧ! Честь!”, – зазначили побратими загиблого бійця.

Висловлюємо щирі співчуття родині загиблого воїна!

категорії
Новини

Публікації по темі