Замах на Копитка: одного з організаторів суд відпустив

Гучний замах на голову спостережної ради ПАТ “Львівський холодокомбінат” Богдана Копитко отримав продовження. Ухвалою Шевченківського районного суду від 24 червня 2021 року одного з обвинувачених суд випускає з під варти. Вибірковість...

Гучний замах на голову спостережної ради ПАТ “Львівський холодокомбінат” Богдана Копитко отримав продовження. Ухвалою Шевченківського районного суду від 24 червня 2021 року одного з обвинувачених суд випускає з під варти.

Вибірковість суддівства в рамках районного суду вразила і обурила одночасно.

Як стало відомо з власних джерел, лише четверо з п’яти обвинувачених лишаються під вартою. Припускаємо, вщент корумповані судді не пройшли повз старої схеми «часів Януковича» і зовнішній вплив вилився у відмову від тримання під вартою лише одного з обвинувачених.

Рейдерство, «рішалово», кумівство та «дякую у кишеньку» повернулось до Шевченківського районного суду?

Саме таке враження складається від тексту ухвали.

«Відмовити прокуророві у задоволенні клопотання про продовження обвинуваченому Цукернику Вадиму Ігоровичу строку тримання під вартою».

Рішення суддів фактично абсурдне: “одного відпустити – чотирьох залишити під вартою”.

«Зірки правосуддя»

Колегіальне засідання суду відбувалось під головуванням судді Луців-Шумської Н.Л., а також суддів Свірідової В.В. та Білінської Г.Б. де розглядалось клопотання прокурора Мотрука Н.В.

Відповідно до провадження №12017140000000197 за статтями ч.3 ст.27- п.п.1, 5, 6, 11, 12 ч.2 ст.115, ч.3 ст. 27, ч.2 ст. 15- п.п.1,5,6,11,12 ч.2 ст.115, ч.3. ст.27-ч.2 ст.194, ч.1 ст.263 КК України, четверо виконавців і замовник, а саме Гаврилюк Д.М., Монте С.Г., Антоненко П.С., Цукерник В.І.,Кольцов І.М. мають отримати довічне ув’язнення.

Прокуратура вже готує подання апеляційної скарги щодо неправомірного звільнення з під варти Цукерника та закликає громадськість брати участь у засіданнях проти свавілля суддів.

Вбивства такого масштабу обов’язково мають бути покарані за законом. Виключень бути не може, особливо в таких випадках. Судді зобов’язані розуміти, що часи «рішалова» вже давно закінчились і безкарність в Україні не пройде.

Передісторія:

29 серпня у Старому Селі на Львівщині вибухнула автівка, внаслідок чого загинуло троє чоловіків, ще однин поранений.

Це був замах на вбивство голови спостережної ради ПАТ “Львівський холодокомбінат” Богдана Копитко. Така собі вендетта через вбивство 50-річного Мар’яна Родича, який нібито є родичем бізнесмена Володимира Дідуха, більш відомого у кримінальних колах під прізвиськом «Вова Морда».

Замах на Копитко був невдалим, але без жертв не обійшлось. Одразу після вибуху, вбивці розстріляли автомобіль у якому перебувала охорона. Троє загинуло, один чоловік потрапив у лікарню. Сам же Богдан Копитко на той момент знаходився в іншому автомобілі і швидко зник з місця замаху.

Пізніше, поліція завершила досудове розслідування і під варту потрапило четверо виконавців і замовник.

 

Хто замовник і виконавці:

За інформацією правоохоронців, організатором замаху на бізнесмена є колишній командир відділення батальйону «Айдар» Дмитро Гаврилюк. До складу організованої ним злочинної групи входили також громадянин Росії та колишній боєць добровольчого батальйону «Айдар». Причиною замаху на Богдана Копитка слідчі вважають переділ сфер впливу між кримінальними кланами.

 

категорії
Новини

Публікації по темі