Данилюк поскаржився на Гройсмана G7

У листі  Олександр Данилюк описує конфлікт з прем’єром та небажання останнього призначити його заступником Яну Бугрімову.

Міністр фінансів Олександр Данилюк написав листа до G7 з наміром «уникнути двозначності та маніпуляцій» у його конфлікті з прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом.

Про це повідомляє «Економічна правда» з посиланням на лист, що опинився у їх розпоряджені.

У листі  Олександр Данилюк описує конфлікт з прем’єром та небажання останнього призначити його заступником Яну Бугрімову.

Як йдеться у тексті, президент намагався призначити людину, яку лобіювали Кононенко/Южаніна, – спочатку це був Уманський, пізніше Воробей. Через те, що Данилюк ці кандидатури на посаду не погоджував, вже 2 роки він працює без заступника.

Окрім того Міністр фінансів наголосив, що чинна влада заважала реформуванню ДФС.

«Володимир Гройсман також заблокував призначення постійного голови ДФС та його заступників. Ви знаєте, що виконуючий обов’язки голови дуже близький і лояльний до прем’єр-міністра. Він вже більше року перебуває на посаді всупереч закону», – зазначив Данилюк.

Він також зазначив, що запропонував Гройсману подати в парламент прохання про його відставку. «Для мене не прийнятно, коли призначення на посаду моїх заступників повинно бути узгодженим президентом чи прем’єр-міністром», – написав Олександр Данилюк.

Раніше повідомлялося, що 23 травня Данилюк на засіданні уряду безуспішно намагався добитися призначення свого радника Яни Бугрімової на посаду заступника міністра.

Публічну трансляцію засідання було припинено, однак присутні на Кабміні повідомили, що після короткої перепалки з Гройсманом міністру було відмовлено в його проханні. Під час обміну думками Данилюк навіть припустив підготовку подання про його відставку.

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман, коментуючи ситуацію з міністром фінансів Олександром Данилюком, припустив, що той вирішив змінити місце роботи і вирішив це зробити так, щоб виглядати жертвою в ситуації, що склалася.

категорії
Політика

Публікації по темі