«З 25 млн євро позики від ЄБРР 21,5 млн євро — це бюджет першого етапу будівництва сміттєпереробного комплексу», — В. Ноздря

Директор ЛКП «Зелене місто» Вадим Ноздря представив переможця тендеру на розроблення проектної документації для будівництва сміттєпереробного заводу
Фото: ЛМР

Директор ЛКП «Зелене місто» Вадим Ноздря представив переможця тендеру на розроблення проектної документації для будівництва сміттєпереробного заводу — ТОВ «Інститут проектування «Комфортбуд». Під час презентації він також розповів про вжиті заходи для будівництва сміттєпереробного заводу, про порядок дій та про ситуацію, яка є станом на зараз.

Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

«Компанія Egis з минулого року розробляла техніко-економічне обґрунтування для потреб сміттєпереробного комплексу, ми маємо базове бачення генерального плану. Ці матеріали стали основою для закупівлі послуг з проектування. Також станом на сьогодні уже проведено перевірку у тому напрямку, чи підходить ця ділянка на вул. Пластовій для розташування такого комплексу. Насправді, згідно з проектом, завод справді комфортно розміщується і ми навіть маємо додаткові резерви на цій ділянці.

У проекті сміттєпереробного комплексу не передбачено майданчика для складання сміття, відтак весь об’єм перероблених відходів одразу буде транспортуватися у подальше місце утилізації. Ми будемо транспортувати 35−40% залишків переробки.

Загальна сума для виконання робіт складає 35 млн євро від ЄБРР. Зокрема, 25 млн євро — це позика від ЄБРР, а 10 млн євро — це грантова складова. З 25 млн євро позики від ЄБРР 21,5 млн євро — це бюджет першого етапу будівництва сміттєпереробного комплексу” – зазначив директор ЛКП «Зелене місто» Вадим Ноздря.

Вжиті заходи для будівництва сміттєпереробного комплексу

Грудень 2017: на сесії міської ради ЛКП «Зелене місто» надали дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельної ділянки на вул. Пластовій, 13.

Січень 2018: міська рада затвердила технічну документацію із землеустрою на встановлення меж земельної ділянки на вул. Пластовій, 13 та надання цієї земельної ділянки ЛКП «Зелене місто» для будівництва механіко-біологічного комплексу з перевантаження та переробки твердих побутових відходів.

Лютий 2018: ЛКП «Зелене місто» оголосило тендер на розроблення проектної документації з будівництва сміттєпереробного комплексу.

Березень 2018: ЛКП «Зелене місто» оприлюднило переможця тендеру з розроблення проектної документації з будівництва сміттєпереробного комплексу — ТОВ Інститут проектування «Комфортбуд».

категорії
Політика

Публікації по темі