Міністра фінансів Олександра Данилюка звільнено

Верховна Рада України звільнила з посади міністра фінансів Олександра Данилюка.

Верховна Рада України звільнила з посади міністра фінансів Олександра Данилюка.

Подання прем’єр-міністра Володимира Гройсмана про звільнення Данилюка з посади підтримали 254 народних депутатів.

Виконувачем обов’язки міністра фінансів стане перша заступниця Данилюка Оксана Маркарова.

Варто зазначити, 6 червня комітет ВРУ з питань бюджету рекомендував парламенту звільнити Олександра Данилюка з посади міністра фінансів.

Нагадаємо, 6 червня Прем’єр-міністр Володимир Гройсман підписав подання до Верховної Ради на звільнення з посади міністра фінансів Олександра Данилюка.

«Після спровокованого ним конфлікту на засіданні Уряду він дозволив собі дії, які, на мій погляд, несумісні з подальшим перебуванням на посаді члена Кабінету Міністрів. Поширення викривленої інформації серед наших міжнародних партнерів напередодні важливих для України перемовин з ЄС могло поставити під загрозу їх результати.

На жаль, Олександр Данилюк не вніс коректив у вибрану ним лінію поведінки і після обговорення цієї ситуації з членами урядової команди. Тому я не бачу можливості для нього і далі залишатись в її складі і прошу народних депутатів підтримати моє подання.

В умовах тих викликів, які ми маємо, питання зміни очільника Міністерства фінансів має бути вирішено невідкладно», – зазначив Володимир Гройсман.

Нагадаємо, 23 травня Данилюк на засіданні уряду безуспішно намагався добитися призначення свого радника Яни Бугрімової на посаду заступника міністра.

категорії
Політика

Публікації по темі