Міністр економіки Німеччини здійснює візит до Києва

Петер Альтмаєр у Києві зустрівся з представниками німецького бізнесу.

Петер Альтмаєр у Києві зустрівся з представниками німецького бізнесу. Під час переговорів міністра економіки Німеччини у Києві та Москві головною темою буде енергетична політика.

Міністр економіки Німеччини Петер Альтмаєр (Peter Altmaier) ввечері у неділю, 13 травня, прибув з візитом до Києва. Українська столиця – перша зупинка в дводенному турне німецького міністра. Після Києва Альтмаєр відвідає Москву.

Про це повідомляє DW.

Перед відльотом з Берліна міністр зазначив, що під час зустрічей в Україні та Росії має намір агітувати за “загальну концепцію у сфері енергетичної політики”. “Метою цієї поїздки є, в умовах напруженої та складної міжнародної ситуації, з’ясування економічних питань з огляду на енергетику та бізнес”, – заявив Альтмаєр, цитує агентство dpa. Йдеться, зокрема, про забезпечення поставок енергоносіїв до Європи, додав міністр. За його словами, з цією “загальною концепцією” ЄС, Росія та Україна повинні б навчитися жити.

Після прибуття до Києва Альтмаєр зустрівся з представниками німецького бізнесу, які працюють в Україні. На понеділок, 14 травня, запланована його зустріч з прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом. Важливою темою зустрічі буде будівництво суперечливого газопроводу “Північний потік-2”, а також мабутня роль України в транзиті російського газу до ЄС. Альтмаєр запевнив, що важливо гарантувати врахування інтересів України.

категорії
Політика

Публікації по темі