Німецькі екологи хочуть через суд зірвати будівництво Північного потоку-2

Екологічне об'єднання Nabu домагається судового рішення, щоб не допустити початку робіт зі спорудження газопроводу Північний потік-2 на ділянці в Грайфсвальдській затоці, яке заплановане на 15 травня.

Екологічне об’єднання Nabu домагається судового рішення, щоб не допустити початку робіт зі спорудження газопроводу Північний потік-2 на ділянці в Грайфсвальдській затоці, яке заплановане на 15 травня.

Про це передає НВ Бізнес з посиланням на DW.

Як зазначає видання, компанія Nord Stream 2 має намір у вівторок, 15 травня, почати екскаваторні роботи в Грайфсвальдській затоці.

Nabu ще в лютому звернулося до суду з проханням винести окрему ухвалу проти дозволу на будівництво Північного потоку-2, виданого Гірським управлінням міста Штральзунд.

Глава Nabu Лайф Міллер заявив, що компанія Nord Stream 2 намагається поставити екологів перед доконаним фактом і тим самим “потоптати ногами не тільки захист моря і клімату, а й право екологів на пред’явлення позовів”.

У Nabu впевнені, що спорудження Північного потоку-2 завдасть “непоправного збитку крихкій екосистемі”.

Екологи також вважають, що будівництво нового газопроводу зайве, оскільки в Європі недостатньо високий попит на російський газ.

Раніше повідомлялося, що в німецькому місті Лубмін почали будівництво Північного потоку-2.

категорії
Політика

Публікації по темі