Президент затвердив новий склад НКРЕКП

Петро Порошенко підписав відповідні Укази про призначення п’ятьох членів Національної комісії

Петро Порошенко підписав відповідні Укази про призначення п’ятьох членів Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

Про це зазначається на офіційному сайті Президента.

«Я впевнений в тому, що комісія буде працювати як по-справжньому незалежний регулятор, який зможе забезпечити ефективне функціонування ринку. Я вважаю, що конкурсна  комісія відібрала дуже достойних кандидатів, які дуже відповідально будуть ставитись до своїх обов’язків», – зазначив Петро Порошенко.

Серед основних завдань нового складу комісії президент наголосив на необхідності прозорого формування тарифів та неохідності ефективної антикорупційної складової.

«Це є дуже важливий процес імплементації Закону про національного регулятора в сфері енергетики і комунальних  послуг», – сказав Петро Порошенко.

Нагадаємо, до складу нової комісії увійшли Олена Антонова (співробітник ДТЕК), Олександр Формагей(працював в “Центренерго” та “Укргідроенерго”), Дмитро Коваленко (співробітник НКРЕ (енергетичний департамент) та “Укренерго”), Євген Магльованний (співробітник “Держенергоефективності”, раніше працював в НКРЕ по напрямку комунального сектору) та Оксана Кривенко (співробітник НКРЕ (департамент нафти та газу).

категорії
Політика

Публікації по темі