РНБО зняла санкції з найбільших лотерейних операторів

Лотерейні оператори «М.С.Л.» і «Патріот» виведені з санкційних списків РНБО

Лотерейні оператори «М.С.Л.» і «Патріот» виведені з санкційних списків РНБО.

Оновлені списки осіб, які потрапили під персональні спеціальні економічні та інші обмежувальні заходи (санкції), оприлюднені на сайті президента України, передає «Інтерфакс-Україна».

Згідно з ними, під санкції потрапили 1748 фізичних і 756 юридичних осіб, тоді як рік тому в списках було 1228 фізичних і 468 юридичних осіб.

Варто зазначити, в серпні 2016 року новим власником ПрАТ «Патріот» став український банкір, колишній голова правління Ощадбанку Олександр Морозов.

Лотерейний оператор ТОВ «М.С.Л.» з 2015 року тричі опинявся включеним до списку санкцій і активно оспорював обмеження своєї діяльності. Так з ініціативи акціонерів Служба безпеки України відкрила кримінальне провадження і провела розслідування щодо встановлення наявності фактів і дій, які могли б стати підставою для застосування до оператора санкцій, після чого провадження було закрито в березні 2017 року в зв’язку з відсутністю порушень.

Основним власником ТОВ «М.С.Л.», за даними компанії, є Evolot Limited (Кіпр), кінцевим бенефіціаром – кіпріот Маркос Шіапаніс. Компанія також переконує, що немає жодного «російського коріння».

Частка «М.С.Л.» на українському ринку через дії санкцій, за її даними, впала з 80-85% в 2013 році до, приблизно, 25% до літа 2017 року.

категорії
Політика

Публікації по темі