Розвиток портової інфраструктури є питанням національної безпеки, – Порошенко

Про це заявив Президент України Петро Порошенко, виступивши на церемонії запуску пускового комплексу зернового терміналу ТОВ «MV Cargo» в Одеській області. «Сьогодні ми відкриваємо перший пусковий комплекс зернового терміналу,...

Про це заявив Президент України Петро Порошенко, виступивши на церемонії запуску пускового комплексу зернового терміналу ТОВ «MV Cargo» в Одеській області.

«Сьогодні ми відкриваємо перший пусковий комплекс зернового терміналу, завдяки чому збільшуються можливості з перевалки продукції агропромислового сектора. Це важливо, тому що Україна щороку із застосуванням новітніх технологій нарощує виробництво зернових. Левова частина йде на експорт, забезпечуючи стабільність національної грошової одиниці. Тому для нас розвиток портової інфраструктури – це питання національної і державної безпеки», – заявив Порошенко.

Президент також підкреслив, що порти сьогодні залишаються державними, однак передача їх в концесійну площину забезпечить ефективнішу роботу усіх портових підприємств.

«Це буде робота за сучасними технологіями, без корупції, з величезними надходженнями до державного бюджету і застосуванням найсучасніших моделей, які дозволять Україні виграти конкуренцію у наших партнерів Болгарії, Румунії та інших країн, відновити статус України як великого транзитної держави», – запевнив Президент.

категорії
Політика

Публікації по темі